Jak podłączyć odtwarzacz do radioodtwarzaczu

Jeśli spędzasz dużo czasu za kierownicą samochodu, to nie może obejść się bez muzyki. Zmęczony słuchaniem radia i jedne i te same płyty CD? Podłącz do radioodtwarzaczu odtwarzacz MP3.

Jak podłączyć odtwarzacz do radioodtwarzaczu

Instrukcja

1
Najłatwiej jest tym, którzy w radioodtwarzaczu jest gniazdo USB. Jeśli spośród tych szczęśliwców, to weź zwykły kabel USB, który na pewno był w komplecie z odtwarzaczem, podłącz urządzenie i słuchać muzyki dokładnie tak samo, jak z pendrive.
2
Jeśli USB-wejścia nie ma, a słuchanie muzyki z odtwarzacza chcesz, to kup dodatkowy gadżet. Nazywają go różnie- odbiornik, nadajnik lub MP3-модулатор. Pozwala odczytywać pliki muzyczne z wszelkich kart flash za pomocą samochodowego radioodtwarzacza.
3
Włóż nadajnik w zapalniczka, włącz go i ustaw na FM-falę, nie zaprogramowany pracą w radiu, na przykład 108,0 FM. Następnie ustaw radio w samochodzie na tej samej fali.
4
Podłącz odtwarzacz MP3 do urządzenia. Jeśli odtwarzacz jest wykonany w postaci USB-флешкарты, to można go po prostu wstawić w odpowiednie wejście. Jeśli nie, podłącz go poprzez line-in wejście dźwięku z odtwarzacza na urządzenia zewnętrzne, w tym kolumny. Zwykle w pakiecie z трансмиттером jest specjalny kabel do podłączenia przez line in. Za pomocą tego kabla podłącz odtwarzacz z трансмиттером przez gniazdo słuchawkowe.
5
Włącz odtwarzacz. Aby słuchać muzyki, zarządzanie treścią jego pamięci, albo przez sam odtwarzacz, albo za pomocą pilota zdalnego sterowania трансмиттером. Jakość, głośność i natężenie dźwięku należy regulować za pośrednictwem radioodtwarzacza.
6
Jeśli podróżujesz wraz z przyjaciółmi na wielu maszynach, to oni będą mogli słuchać muzyki z odtwarzacza MP3 równocześnie z tobą. Aby to zorganizować, skonfiguruj radia we wszystkich samochodach na tej samej fali, na której ustawiono odbiorniku.
Należy zwrócić uwagę
Podczas konfigurowania urządzeń należy wybrać falę, nie zaprogramowany pracą w radiu, w przeciwnym razie podczas odtwarzania muzyki mogą wystąpić zakłócenia.

Jakość nadawanego za pomocą MP3-модулатора dźwięku nie zależy od dostępności sieci radiowych w miejscowości, w której się znajdujesz.

logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *