Jak pobrać program do haftu

Szwaczka, którzy opanowali podstawy haftu, nie spoczywamy na laurach i szukają nowych schematów lub tworzą własne, dokładnie tłumacząc na papier projektowane wzory. Na pomoc przychodzą im liczne programy do haftu. Oprogramowanie dla tkaczy pozwala na konwersję do schematu wszelkie obrazy, w tym prawa autorskie. Obraz haftowany krzyżykiem w ekskluzywnej schemacie, jest godnym ozdobą wnętrza lub oryginalnym prezentem.

Jak pobrać program do haftu

Trzeba

  • – dostęp do internetu;
  • – obsługiwane formaty .xsd, .pat.

Instrukcja

1
Najprościej pobrać program do haftu w internecie, tym bardziej, że można wypróbować kilka programów i wybrać tę, która będzie najbardziej wygodny i zrozumiały. Otwórz dowolną wyszukiwarkę. W polu wyszukiwania wpisz frazę: „Pobierz program do haftu”.
2
W różnych kartach przejdź do strony twórców programów do haftu. Należy uważnie przeczytać zapowiedzi do oprogramowania. Zwróć uwagę na rozszerzenie programów i upewnij się, że dane formaty są zainstalowane na komputerze.
3
Najbardziej popularne i dostępne oprogramowanie do haftu jest EmbroBox. Pobierz ten program, jeśli pierwszy raz spotykacie się z koniecznością sporządzić schemat do haftu i mają od samego początku zrobić wszystko sprawnie. Oprócz konwersji obrazów do schematu, program wybiera odcienie nici, oblicza ich długość określa rozmiar obrazu przyszłości.
4
Aby pobrać program do haftu Pattern Maker for Cross-Stich upewnij się, że komputer obsługuje rozszerzenia .xsd. Program ten przydaje się nie tylko do konwersji obrazu w schemat, ale i do oglądania gotowych schematów na monitorze. Z pomocą Pattern Maker edytować kolory i wybierz opcję szwów.
5
Pobierz program do haftu PCStitch, ona jest podobna do poprzedniej aplikacji, ale utworzone pliki nie są kompatybilne między sobą. Ten soft obsługuje rozszerzenia .pat, jeśli привычней pracować w tym formacie, należy zatrzymać wybór na PCStitch.
6
Program do haftu Stitch Art Easy jest tak prosty, że z łatwością jej opanować bez umiejętności korzystania z edytorów graficznych. Uprość oryginalny schemat, wybrać odpowiednie kolory nici, wyeksportuj wzór do edytora Microsoft Excel. Pracować z programem do haftu pomogą ci jasnych wskazówek w języku rosyjskim.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.