Jak pobrać dzwonki

Wśród urządzeń telefonii komórkowej iPhone mocno trzyma podstawowe pozycje popularności wśród współczesnych ludzi – iphone chcą mieć jak poważnych biznesmenów, jak i modne nastolatki. Iphone oferuje wiele przydatnych funkcji, rozszerzających standardowe wyobrażenie o tym, co powinno znajdować się w telefonie komórkowym, i, jak każdy inny telefon komórkowy, iphone może być fałszywa pod swoje pragnienia i preferencje. W szczególności, można łatwo pobrać na swój iphone żądane dzwonki, aby ustawić je na telefon.

Jak pobrać dzwonki

Instrukcja

1
Ustawić dzwonki na iphone można na kilka sposobów – za pośrednictwem internetu i w trybie offline, za pomocą programu komputerowego. Jeden z serwisów umożliwiających pobieranie dzwonki online i tworzyć je z twoich ulubionych piosenek – Audiko. Wchodząc na strony serwisu, kliknij „Załaduj ulubiony utwór”, aby pobrać utwór z komputera.
2
Możesz też podać link do dostępny w sieci utwór lub film z YouTube.
3
Pobierając utwór, zobaczysz nowe okno, w którym można edytować pełną ścieżkę audio z twojego pliku.
4
Korzystając z funkcji, które można znaleźć w oknie edycji, wybierz żądany fragment utworu, którego długość nie powinna być mniejsza niż 4 i nie więcej niż 40 sekund.
5
Wskazując odpowiedni fragment i jego granice, modyfikować dźwięk – użyj funkcji „Fade In i Fade Out” dla pięknego tłumienia i przejawy dźwięku na początku i na końcu.
6
Sprawdzając jeszcze raz swoją pracę, kliknij przycisk „Utwórz dzwonek” i w wyświetlonym oknie wypełnij formularz – podaj wykonawcy, tytuł utworu, gatunek utworu i inne cechy utworu.
7
Kliknij „Pobierz dzwonek dla iPhone”, i pobrany na komputer dzwonek przesuń w iTunes, w dźwiękową biblioteki.
8
Podłącz iphone ’ a do komputera i zsynchronizuj go z iTunes, po czym w dziale dzwonki zaznacz utworzony utwór i kliknij przycisk „Synchronizuj dzwonki”. Dzwonek zostanie pobrany na iphone ’ a, i można ustawić go jako dzwonek.
Należy zwrócić uwagę
Istnieje wiele sposobów, aby tworzyć własne dzwonki i przesłać je do telefonu iPhone. Po podłączeniu iphone do iTunes w dziale Dzwonki zaznacz pole wyboru obok opcji „Synchronizuj dzwonki” („Sync ringtones”) i wybierz, jakie dzwonki przesłać. Po zakończeniu synchronizacji, w iphone w dziale z dzwonkami (Ustawienia – Dzwonki – Dzwonek) pojawi się rozdział: „Własny”, w którym znajdować się będą wszystkie twoje dzwonki.

Porada
W poprzednim artykule opisano, Jak utworzyć dzwonek dla iPhone. A w tej damy przewodnik o tym, jak pobrać dzwonek na telefon. Do tego potrzebny jest program iTunes. Jeśli u ciebie tak nie jest, to pobierz iTunes jej strony Apple. W oknie, które się pojawi wybierz dzwonek, który stworzyliśmy. Dodany plik powinien pojawić się w sekcji „Dźwięki” (lub „darmowe Dzwonki”). Podłącz iPhone ’ a do komputera. Wybrać zakładkę „Dźwięki” i zsynchronizuj.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.