Jak otworzyć pocztę w internecie

Dostępność e-mail – jeden z warunków rejestracji na wielu stronach internetowych. Adres skrzynki pocztowej w internecie pytają przyjaciele i partnerzy biznesowi, zainteresowane w korespondencji z tobą. Aby zarejestrować mail w internecie, trzeba wykonać kilka czynności.

Jak otworzyć pocztę w internecie

Instrukcja

1
Aby rozpocząć, aby określić, na jakim serwisie chcesz mieć skrzynkę pocztową. Na przykład, jeśli najczęściej zaczynasz pracę w przeglądarce z wyszukiwarki Yandex, prawdopodobnie będzie ci wygodniej mieć pocztę właśnie na tej stronie.
2
Wymyśl sobie login i hasło, które nie zapomnisz. Lepiej, jeśli login będzie zrozumiały i krótki, bo on będzie częścią adresu poczty. Dyktować innym ludziom lub wpisywać za każdym razem bezsensowny zestaw znaków jest dość problematyczne. Hasło, wręcz przeciwnie, musi być wyjątkowy i długim, aby przestępcy nie mogli z łatwością się go złamać.
3
Sam proces rejestracji jest niemal identyczny we wszystkich systemach. Na przykład wzięty serwis Yandex.Poczta. Otwórz stronę główną Wp, a następnie kliknij na przycisk „Założyć skrzynkę pocztową”. Znajduje się ona bezpośrednio pod formularzem do logowania się na pocztę w lewej części strony. Zostanie wyświetlony formularz rejestracji.
4
Wprowadź dane osobowe, które poprosi o usługę. W tym przypadku jest to imię i nazwisko. Wpisz je w przeznaczone do tego pola. W trzecim polu wprowadź ten login, który sobie wymyślili. System sprawdzi je i, jeśli login przez nikogo nie zajęty, możesz przejść do następnego kroku rejestracji.
5
Wpisz hasło i potwierdź je, wybierz weryfikacyjny pytanie lub wprowadź numer swojego telefonu komórkowego, na niego będą przychodzić wiadomości z kodami lub hasła, jeśli nagle zapomnisz go. Potwierdź swoje działania weryfikacji kodem, a następnie kliknij na przycisk „register”. Skrzynka pocztowa zostanie utworzony.
6
Otwórz stronę główną Google i wpisz w formularzu logowania login i hasło, aby się zalogować do swojej poczty. Z lewej strony znajduje się katalog folderów z korespondencji. W centralnej części strony możesz wybierać terminach pisma i czynności z nimi.
7
Należy zwrócić uwagę na wiersz-link „Ustawienia” w prawym górnym rogu strony. Jeśli chcesz określić sposób przetwarzania i rejestracji listów, dodać lub usunąć folder, uzupełnić informacje o sobie, kliknij na nią i wybierz partycję do edycji.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.