Jak otworzyć kobiecy klub

Coraz bardziej palącym problemem staje się brak komunikacji, a szczególnie wrażliwie na jej reagują kobiety. Media społecznościowe coraz bardziej wnikają w nasze życie. Otwarcie klubu kobiet — jednym ze sposobów, aby rozwiązać ten problem.

Jak otworzyć kobiecy klub

Instrukcja

1
Zdecyduj się z celem i misją klubu kobiet. Jak ci się wydaje tworzenie takiej organizacji? Każda kobieta ma swoje interesy. Jedna chce zająć się rękodziełem, druga — komunikować się w ciekawej firmie.
2
Pomyśl o tym, jak w praktyce będą rozstrzygane kwestie związane z organizacją klubu kobiet o podobnych zainteresowaniach. Wstępnie napisz plan rozwoju, w którym będzie się kierować.
3
Wezwijcie wszystkich swoich krewnych, koleżanek. Powiedz im o swojej koncepcji i poproś, aby dołączyć do klubu. Tak znajdziesz minded. Jeśli ktoś z nich zrezygnuje, nie уговаривайте. Możliwe, że dołączą później do ciebie. Poproś o numery telefonów tych, którzy mogliby stać się członkiem klubu.
4
Utwórz grupy na portalach społecznościowych, aby przyciągnąć nowych członków w kobiecy klub. Umieść w nich szczegółowe informacje na temat tworzonej organizacji. Określ, jakie działania są planowane. W przyszłości będziesz płacić w grupy, zdjęcia, filmy z imprez, dyskutować na działalność klubu. Warto zauważyć, że jest to jeden z najlepszych sposobów, aby zdobyć nowych ludzi.
5
Znajdź miejsce spotkań dla członków klubu. Na początku można się pakować w domu, jeśli pozwalają na to warunki. Gdy liczba minded będzie duży, należy znaleźć bardziej przestronny lokal. Potrzebne meble, sprzęt (projektor) i inne przedmioty. W tym przypadku trzeba będzie wprowadzić składki członkowskie, aby pokryć koszty.
6
Zadzwoń do tych, którzy zdecydowali się dołączyć do gospodyń. Zaproś ich na pierwsze spotkanie. Przesuń impreza przy filiżance herbaty w miłej atmosferze. Poznaj pierwszymi członkami klubu. Omów zagadnienia związane z dalszą działalnością klubu.
7
Opracowanie ankiety z pytaniami i poproś, aby wypełnić je do wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do gospodyń. Porozmawiaj z innymi uczestnikami wszystkie zgłoszone oferty o rozwoju klubu. Wszystkie decyzje podejmijcie wspólnie.
logo
Article Categories:
Ruchy społeczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *