Jak osiągnąć spokój

Sam Puszkin uważał, że wymiana szczęścia na ziemi – to wola i spokój. W obecnym суматошное czas, kiedy tempo życia z każdym rokiem przyspiesza, ludzie próbują odsunąć się od codziennego zgiełku i osiągnąć wewnętrzny spokój.

Jak osiągnąć spokój

Instrukcja

1
Nauczysz się tworzyć dla siebie i komfortowe środowisko. Musi być wygodne, to odrywa od alarmów. Przy czym u każdego pojęcie komfortu swoje. Jeden dobrze, gdy wszystkie książki na swoich miejscach, a inaczej – kiedy można podczas czytania picia herbaty i kubek „zarejestrował” na pulpicie. Jednemu lepiej pracuje się w pokoju z tapetą w drobne wzory, innego inspirują plakaty-motywatorów na ścianie. Spróbuj zrobić swoje siedliska odpowiednie właśnie dla ciebie. Zadbaj o drobiazgach, takich jak kalendarz pod оргстеклом, zegar z melodyjnym dźwiękiem, pełny zestaw materiałów piśmiennych, zdjęcia bliskich. Można zrobić kolaż ze zdjęć miłych chwil swojego życia, wydrukować go i powiesić na ścianie. Za każdym razem, gdy będziesz na niego patrzeć, będziesz się uśmiechać i się wyluzować.
2
Dla świętego spokoju trzeba mieć na to przynajmniej godzinę dziennie dla siebie. W tym czasie należy pozostać w samotności i rozmyślać o swoich planach, na co mogę czekać sukcesy i analizować porażki. Wiele to robią przed snem. Ten czas lepiej spędzić z piórem w ręku nad kalendarzem lub notebookiem. Postaraj się, aby ci nie przeszkadzały, powiedz bliskim, że wygrają tylko, jeśli staniesz się bardziej spokojny. Zamieszanie i obciążenie bytom robią nas niespokojne невротиками. Ale nawet godzinę dziennie działa cuda.
3
Przynajmniej raz w tygodniu spotkaj się osobiście z osobami, które cię cieszą i robią swoje życie szczęśliwszym. Szukajcie nowych przyjaciół, z którymi można wspólnie spędzać czas ciekawie. Szczególnie dobrze razem angażować się w aktywności fizycznej – jeździć na nartach, grać w paintball, uczęszczać na lekcje tańca. To pozwoli ci zrzucić zbędne emocje i poczuć się lepiej, a regularność spotkań tworzy tygodniowe oczekiwanie zabawy. Mierzona życia pozwoli ci osiągnąć spokój.
logo
Kategoria:
Praca nad sobą

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.