Jak odzyskać zdalnego użytkownika

Zakręty losu grać ze i hodują nas z różnymi ludźmi. Z kimś przestajemy komunikacja, ktoś był ważny tylko do roboczych kontaktów. Zazwyczaj po pewnym czasie usuwamy takich ludzi z książki telefonicznej lub z przyjaciółmi. Ale co zrobić, jeśli użytkownik został usunięty przez przypadek, i chce przywrócić go do listy znajomych?

Jak odzyskać zdalnego użytkownika

Instrukcja

1
Składając prośbę o dodanie do znajomych ciekawej nam użytkownikowi w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook lub Facebook, automatycznie dostać się do niego w subskrybenci. Jeśli uzna za stosowne, to potwierdzi zgłoszenie.
2
Zwrot zdalnego siebie na tych stronach po prostu — dzięki subskrypcji, użytkownik nawet nie będzie wiedział, że został usunięty z френдленты, pod warunkiem, że nie był online w tym momencie. Po prostu kliknij na przycisk „Dodaj do znajomych”, i człowiek znowu znajdzie się na liście twoich znajomych. Znowu będą dostępne wszystkie dane, które użytkownik otworzy dla ciebie wcześniej.
3
Kontakt-arkusze menedżerów komunikacji w internecie, takich jak ICQ i QIP, podczas dodawania do znajomych się dzieje dwustronne autoryzacja: czyli użytkownik musi zezwolić na dodawanie do znajomych, jak i sam dodać znajomego w френдленту. W tym przypadku przerwania komunikacji można na dwa sposoby: usunąć swoje dane z listy konkretnej osoby lub usunąć ze swojej listy kontaktów byłego znajomego.
4
W razie potrzeby odnowić kontakt z użytkownikiem w GG i QIP trzeba złożyć wniosek o autoryzację i poprosić o zgodę osoby, na dodatek w jego imieniu do swojej listy kontaktów. Do tego, jak i po raz pierwszy, trzeba będzie znaleźć użytkownika według jego danych (numeru GG lub innym) i zapukać do jego przyjaciele.
5
Na usługach e-mail wzajemnego dodawania do znajomych nie istnieje. Jeśli przypadkowo usunąć użytkownika ze swojej e-książki adresowej — nic się nie stało. Po prostu przypomnij sobie jego dane (lub poszukaj ich w historii korespondencji) i ponownie wpisz je w pamięci twojej skrzynki pocztowej. Jako minimum informacji, wystarczy wpisać adres e-mail znajomego i nazwę odbiorcy. A możesz napisać jak imię lub nazwisko osoby, jak i przyjazne przydomek. Kliknij „OK” po zakończeniu tworzenia nowego kontaktu, a użytkownik ponownie zapisany na liście.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.