Jak obciąć rocznego dziecka

Od czasów starożytnych po dziś dzień uważa się, że pierwsze rodzajowe włosy trzeba состригать dziecku po osiągnięciu jednego roku. To jest konieczne do tego, aby dziecko było gęste i piękne włosy.

Jak obciąć rocznego dziecka

Trzeba

  • – nożyczki;
  • – grzebień.

Instrukcja

1
Istnieje wiele weźmie związanych z pierwszej fryzurą roczniaka okruchy. Остриженные włosy, zmyć w wodzie i ukryli w ziemi dla lepszego zbiorów; o głowę dziecka turley kurze jaja do tego, aby kury lepiej się rwały, a także monety do sukcesów w sprawach pieniężnych. Uważa się, że dziecko rodzi się z włosami, przynosi dobrobyt i bogactwo.
2
Należy pamiętać, że z naukowego punktu widzenia jest udowodnione, że pielęgnacja włosów lub golenie na łyso (jak teraz to robią) praktycznie nie wpływa na ich wzrost. Rzecz w tym, że liczba mieszków włosowych i tempo wzrostu włosów kształtuje się na poziomie genetycznym. To znaczy, że jeśli mama z tatą gęste włosy, to takie będą i u ich dziecko.
3
Należy pamiętać, że na jakość okrywy włosowej znacznie wpływają takie czynniki, jak stan zdrowia dziecka, poprawność doboru kosmetyków do pielęgnacji włosów (są specjalne dziecięce szampony i balsamy), zasilanie okruchy. Przybliżona szybkość wzrostu włosów u dzieci do jednego roku wynosi jeden centymetr na miesiąc, odpowiednio, potrzebę dziecka występuje wyłącznie ze względów higienicznych.
4
Posadź malucha na krzesło lub zachować go u siebie na rękach. Ważne jest, aby odwrócić uwagę dziecka, tak jak procedura подстригания włosów dla niego nie jest jeszcze znany, więc on może się bać. Najlepiej mama постригает, a tata rozprasza lub odwrotnie. Śpiewaj swoje ulubione piosenki swojego крохе, zabawa z nim teacher (s).
5
Przeczesz grzywkę i остригите ją na kilka centymetrów. Można także trochę obciąć włosy w okolicy skroni, jeśli koliduje twój syn lub córka. To wystarczy.
6
Fryzura „pod zero” za pomocą maszyny do pisania, a tym bardziej golenie głowy może przestraszyć dziecko, długo отбив chęć do przeprowadzenia zabiegów fryzjerskich. Ponadto, może to spowodować podrażnienie delikatnej skóry głowy, a także mechaniczne uszkodzenia cebulek włosów.
7
Istnieje również taki znak: w dniu urodzenia dziecka, gdy skończy roczek, go posadzić na ręce jednego z rodziców chrzestnych, a drugi постригает dziecka. Najpierw остригайте curl górze (grzywka), a następnie na dole, dalej z prawej skroni, a następnie z lewego (w kształcie krzyża). Остриженные loki nie wyrzucać, a ukryje w kopertę. To jest potrzebne do tego, aby dziecko rosło zdrowe i szczęśliwe.
8
Zabierz roczniaka syna lub córkę do fryzjera. Dobrze, jeśli już wie to miejsce: był tu z mamą lub tatą, i widziałem, jak ciotka-czarodziejka zrobiła rodzicom piękne fryzury. Na pewno i on chce, aby za nim поухаживали, przecież dzieci na całym chcą naśladować dorosłych.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.