Jak nazwać klub

Nazwa klubu określa dalszy rozwój i ukierunkowanie tego lokalu. Jak nazwać klub? Podchodzić do tej kwestii należy bardzo dokładnie, nie warto brać pierwszej napotkanej słowo. Oto kilka typowych przykładów.

Jak nazwać klub

Trzeba

  • – wymysł
  • – oryginalność

Instrukcja

1
Nazwa klubu powinna odpowiadać ogólnej tematyce. Na przykład, jeśli wnętrze, ogólna idea klubu urządzone w morskim stylu, idealnie nadaje się nazwę „Morska Bryza” lub „Cisza”. I takich przykładów można przytoczyć mnóstwo.
2
Nazwa klubu musi być dobrze zapamiętane i być łatwe do wymowy. Wariant nazwy klubu na nazwę ulicy i numer domu. Na przykład, ulica Komunistów, dom 6 – К6. Krótko i dobrze zapamiętane.
3
Również nazwę można wybrać w zależności od geograficznej lokalizacji lokalu. Jeśli klub znajduje się w pobliżu placu, ważne będzie brzmieć nazwę „plac Zabaw”. Jeśli znajduje się na skrzyżowaniu dwóch ulic, nazwy może służyć jako „Skrzyżowanie”.
4
Określ przybliżony kontyngent odwiedzających. Jeśli klub jest położony w pobliżu stadionu, najprawdopodobniej gośćmi będą kibiców. W tym przypadku to i nazwa musi odpowiadać. Na przykład, „Mistrz”, „Zwycięstwo”, itp., Jeśli w pobliżu instytutu – najprawdopodobniej gośćmi będą studenci lokalni. Nazwę można wybrać, na przykład, „Potrącenia”, „Pendrive”.
Należy zwrócić uwagę
Pamiętaj, nazwę klubu – podstawą pomyślnego rozwoju firmy.

Porada
Staraj się nie używać w tytule nazwy klubu. Bądź oryginalny, unikaj przyjętych stereotypów. Zwłaszcza, jeśli to miejsce – młodzieżowe.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.