Jak nauczyć się przyciągać do siebie pieniądze

Umiejętność przyciągać do siebie przepływy pieniężne pomaga wcielać w życie marzenia, czyni człowieka bardziej niezależnym i wolnym. Bardzo ważne jest, aby nauczyć się tego jak najszybciej, aby czuć się sukces i uniknąć trudności związanych z brakiem pieniędzy.

Jak nauczyć się przyciągać do siebie pieniądze

Trzeba

  • – drzewo pieniądze;
  • – gałązka wrzosu;
  • – piękny portfel.

Instrukcja

1
Umieść w dalekim rogu mieszkania (pokoju) drzewo pieniądze, трехлапую żaba z monetą w ustach lub „kubek obfitości”. Dopilnuj, aby w tej części domu nie było zaschniętych kwiatów, brudnych i uszkodzonych przedmiotów, pojemników z zepsute wodą. Należy pamiętać, że w suszarka do włosów-suę aktywacja tej strefy przyczyniają się do dobrobytu i wzrostu bogactwa.
2
Powiesić w domu obraz z obrazem luksusu: pałaców, biżuterii, drogich samochodów. Postaw na stole wazon z cukierkami, kwiatami lub owocami. Można również udekorować pokój bukiet z kłosów pszenicy, okazało czerwoną wstążką.
3
Proszę uważnie wyboru portfela: musi wyglądać przyzwoicie, przypominać o bogactwie i być na tyle pojemna. Z kolorów najbardziej pasuje czarny, czerwony lub złoty. Pamiętaj, że tani portfel pieniądze nie pociągnie!
4
Aby pieniądze w portfelu водились stale, umieścić w nim któreś z symboli obfitości: pęk z trzech chińskich monet, małą gałązkę wrzosu, banknot o nominale jeden dolar amerykański lub obraz runy bogactwa. Nigdy nie pozwól, aby twój portfel całkowicie pusta, zawsze zostawiaj niewielką kwotę „na rozwód”.
5
Banknotów należy zawsze starannie, malejąco, od dużych. Należy je wdrożyć i delikatnie wygładzić. Nie przechowywać pieniądze „do góry nogami”. Nigdy nie kładź się na podłogę torbę, w której znajduje się twój portfel. Protekcjonalny stosunek do pieniędzy może nieprzyjemne wpłynąć na twojej kondycji finansowej.
6
Według jednego z najważniejszych praw wszechświata wszystko, o czym myślimy, mnoży, a na co nie zwracamy uwagi – znika. Jeśli chcesz, aby przyciągnąć do swojego życia więcej pieniędzy, pomyśl o bogactwie i obfitości. Spróbuj wyobrazić sobie siebie człowiekiem zamożnym. Pamiętaj: myśli rodzą rzeczywistość.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli zdecydujesz się zostać człowiekiem zamożnym, bardzo ważne jest, aby nauczyć się kontrolować swoje myśli: nie można myśleć o tym, że masz mało pieniędzy lub martwić się z powodu dużej ilości długów, nie można ustawić się na to, że zarabiać pieniądze jest to bardzo trudne. Im więcej tworzysz sobie problemy się swoimi przemyśleniami, tym więcej otrzymacie je w prawdziwym życiu.

Porada
Jeśli masz możliwość, częściej komunikować się z bogatymi i skuteczne ludźmi. Spróbuj zrozumieć bieg ich myśli, „spróbuj” ich styl życia na siebie.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.