Jak nauczyć dziecko pisać po angielsku

Język angielski już dawno stał się językiem międzynarodowej komunikacji, dlatego wielu rodziców stara się uczyć tego swoje dzieci jak najszybciej. Ważnym aspektem jest umiejętność pisania w tym języku.

Jak nauczyć dziecko pisać po angielsku

Trzeba

  • – terminarz;
  • – klamka;
  • – arkusze;
  • – karty z literami.

Instrukcja

1
Poznaj litery. Użyj do tego duże ich obrazu, można w formie kwadratowych kartek wydrukowanych na własnym komputerze. Pod literą podpisać dostępny dla dziecka słowo, aby kojarzyło się z nią (zaczęło się z niej: a – apple itp.). Sprzęgnięty z dzieckiem codziennie, upewnij się, że zapamiętał wszystkie litery, a dopiero potem przystąpić do ich pisania.
2
Ćwicz w прописям. W księgarniach można znaleźć angielskie arkusze, które staną się świetnym pomocnikami w staraniach dotyczących uczenia się dziecka e-maila. Zacznij z drukowanych liter, to właśnie one są podstawą. Nie zapomnij o wykazanie tych samych kart, co przy nauce alfabetu.
3
Przejdź na bardziej zaawansowane arkusze. Będą one pomóc dziecku nauczyć się pisania wielkich liter, czyli końcowego etapu nauczania języka e-maila. Na początek upewnij się, że dziecko opanuje pisania litery drukowane, a następnie przejdź do прорисовыванию elementów, takich jak pręty i haki, a dopiero po tym wycofać całą literę. Połączenia między literami są badane w końcu.
4
Po przebytych kroków należy używać kart z wizerunkiem znanych dziecku słów, które on powinien napisać w swoim zeszycie. Uważnie należy rozmontowywać każdy błąd, powodując, że dziecko ponownie przepisać trudnym dla niego słowo dla lepszego zapamiętywania.
5
Jeśli napotkasz trudności, warto zwrócić się do specjalistów. Można oddać dziecko na zajęcia języka angielskiego w przedszkolu lub szkole, zapisać go do szkoły prywatnej lub wynająć indywidualnego opiekuna, który będzie aktywnie pracować z konkretnym dzieckiem, zagłębiając się w jego błędy i problemy i z czasem ich przetłumaczenie.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli okaże się trudności w pisaniu danej litery, należy dokładnie zapoznać się z problem, a prace nad nią oddzielnie.

Porada
Zbędne staje się tablica, na której dziecko będzie w stanie trenować w wolnym czasie.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.