Jak narysować kurczaka

Narysować kurczaka nie będzie łatwe, bo na pewno widzieliście tę stronę ptaka, zawsze mieszka obok człowieka. Spójrz na kurczaka lub jej obraz, zapoznaj się proporcje części jej ciała, i będzie łatwiej odtworzyć jej obraz na kartce papieru.

Jak narysować kurczaka

Trzeba

  • Papier, ołówek, gumka, akwarela i pędzel lub kredki.

Instrukcja

1
Zdecyduj, w jakiej pozycji i jaki rozmiar chcesz narysować kurczaka. Po tym, jak przedstawisz, gdzie będzie znajdować się rysunek, weź prosty ołówek i zacznij tworzyć.
2
Narysuj dwa koła, z których składać się będzie z kurczaka. Mały krąg później zamieni się w głowę kurczaka, a obwód ponad dużej średnicy będzie tułowia ptaka. Umieścić koła obok siebie i połączyć je tak, aby płynnie przechodziły jeden w drugi. W miejscu ich połączenia będzie kurczaka szyja, która gęstnieje od głowy w kierunku tułowia.
3
Zaplanujcie głowę kurczaka. Z dwóch trójkątów zrób jej dziób. Oczy udawaj w postaci małych kręgów, narysuj źrenice. Umieść oczy w górnej części głowy obok dziobem.
4
Uzupełnij głowę kurczaka małymi brodami i szczytu. Linie powinny być miękkie. Pamiętaj, że muszelka kurczaka znacznie mniej петушиного.
5
Прорисуйте pióra na przedniej części głowy, szyi, plecach i ogonie kurczaka. Na szyi kurczaka powinno być więcej piór. Będą one wynosić mały kołnierzyk.
6
Narysuj skrzydła, lub jedno skrzydło, jeśli narysować kurczaka z boca. Dodaj kurze łapki, składające się z trzech palców z przodu i jeden z tyłu, z małymi trójkątnymi szponami.
7
Utwórz ogon, zaczynając od dolnych krótkich piór ogona. Uzupełnij ogon górnymi piórami bardziej długie i zaokrąglone.
8
Подкорректируйте swój rysunek, gumki skasuj niepotrzebne linie, a żądaną wyraźniej прорисуйте ołówkiem. Teraz można przejść do kolorowanka ptaki.
9
Dla piór użyj białego, beżowego i brązowej farby lub kredki. W miejscach, gdzie kurczak będzie już pokryte, według rysunku, należy użyć bardziej jasne kolory. Obrysuj go ciemniejszych kolorach.
10
Uzupełnij swój rysunek w tle. Narysuj trawę, po której spaceruje ptak, lub ziarenka, które ona bierze. Dodaj cień, który pada od drobiu.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.