Jak naprawić nogi, jeśli są one o kształcie litery

Niektóre kobiety комплексуют o 0-w kształcie stóp. Oczywiście, całkowicie wyeliminować taka wada nie uda, ale trochę podreperować swoje nogi i uczynić je bardziej atrakcyjne pomogą proste ćwiczenia.

Jak naprawić nogi, jeśli są one o kształcie litery

Instrukcja

1
Dla 0-w kształcie litery nóg idealny przysiady z szeroko złączonymi nogami. Wykonuj to ćwiczenie codziennie przez długi czas, może nawet ponad rok. Przekonasz się, że przez czas krzywizna stała się mniej widoczne.
2
Codziennie, codziennie rano chodzić na jego palcach do naśladowania w ciągu minuty, a następnie tyle samo czasu na wewnętrznej i zewnętrznej stronie stop. Powtarzaj to ćwiczenie 5-6 razy.
3
Stań prosto. Skrzyżuj nogi i powoli usiądź na podłodze, a następnie powoli wstań. Wykonaj 15-20 razy. Zmień skrzyżowanie w innym kierunku i powtórzyć.
4
Odwróć się twarzą do ściany i rób na przemian machanie nogami temu. Następnie odwróć się do ściany bokiem, trzymając jedną ręką za nią do oporu i wykonuj mahi do przodu, w bok, do tyłu. Powtórz 15-20 razy. Zmień pozycję i wykonaj drugą nogą.
5
Weź hantle w dłonie. Wstańcie, nieco zginanie łokcie, nogi umieścić razem. Na przemian rób wypady każdej nogą do przodu. Wykonać 15-20 powtórzeń.
6
Umieścić pięty razem skarpety oddzielnie. Weź hantle lub sztangę, zegnij ręce w ramionach. Kucnij na palcach 30-40 razy. Staraj się zachować wyprostowane plecy.
7
Weź w dłonie hantle, weź głęboki squat. Wykonuj skoki, jak wyskakując z tej pozycji w górę. Należy 30-40 razy z małymi przerwami.
8
Stojąc dokładnie, w rękach hantle, wykonywać różne подскоки. Najpierw na miejscu, a następnie zwracając się wokół osi, posuwając się do przodu, na boki, do tyłu. Staraj się skakać jak najwyżej. Zacznij od 40 подскоков, stopniowo starasz się dojść do 100.
9
Skończcie zestaw ćwiczeń biegiem w miejscu na palcach. Biegaj najpierw na 10 minut, stopniowo zwiększać czas trwania do 30 min..
10
Takie ćwiczenia są odpowiednie dla każdego wieku. Ale jeśli zaczniesz je wykonywać w młodym wieku, to wynik będzie znacznie lepiej.
11
Zajmij się codziennie, nie прерывайтесь nawet podczas lekkiego dolegliwości. Wtedy twoje mięśnie łydek zysk piękny kształt, i przestaniecie narzekać na krzywiznę nóg.
Porada
Aby trochę ukryć krzywiznę, dobieramy buty na koturnie, wybierz bardziej szerokie spodnie lub nosić długie tuniki.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *