Jak nałożyć podkład do twarzy

Korektor do makijażu – jak fundament dla budynku. Powinien być dyskretny i niezawodny. Dlatego mało kupić w sklepie kosmetycznym drogie i skuteczne fundacji narzędzie. Trzeba umieć poprawnie go nałożyć.

Jak nałożyć podkład do twarzy

Trzeba

  • – fundacji narzędzie;
  • – nawilżający krem;
  • – korektor lub korektor;
  • – podkład;
  • – woda termalna w sprayu.

Instrukcja

1
Wybierz odpowiedni odcień fluidu. Nie kupuj podkłady środki wieczorem przy elektrycznym świetle. Wybieraj tylko przy świetle dziennym. Aby upewnić się, że wybrany odcień idealnie pasuje do ciebie, nałożyć niewielką ilość na twarz w obszarze brody, wyjdź na zewnątrz i spójrz w lustro. Jeśli krem wygląda naturalnie w świetle dziennym, to będzie dobrze wyglądać w każdym świetle.
2
Przygotuj skórę przed nałożeniem kremu. Nawet jeśli skóra jest tłusta, należy nałożyć porcję kremu nawilżającego i odczekaj kilka minut. Po tym można nakładać ton. Wtedy on położył powoli.
3
Nie nakładaj zbyt dużo pudru. Do dziennego makijażu wystarczy czterech kropli: na czole, na kości policzkowe i podbródek.
4
Растушуйте fundacji narzędzie lekkie похлопываниями od środka twarzy na zewnątrz. Dzięki temu linia, gdzie kończy się korektor nie będzie rzucać się w oczy.
5
Płynne i różnego rodzaju dźwięki środki stosować czystymi opuszkami palców. Ciepło twoich rąk sprawi, że strukturę kremu bardziej plastyczna i giętkie. Makijaż będzie leżeć prosto. Wilgotne спонжиком podjęta nakładać tylko gęsty krem-puder.
6
Im bardziej się wchłania u pudru, tym bardziej łatwe i przejrzyste będzie twój makijaż. Jeśli na skórze występują poważne braki, nie starają się ukryć je grubą warstwą kremu. Makijaż w tym przypadku będzie wyglądać nienaturalnie. Lepiej kup specjalny korektor zielonkawy kolor i tabu im drobne zaczerwienienia i pryszcze przed nałożeniem tonu. Zielony kolor optycznie neutralizuje zaczerwienienia, i twoja skóra będzie wyglądać dokładnie.
7
Nie próbuj ukryć tonu środkiem drobne zmarszczki. W nierównościach skóry krem bardzo szybko скатается, a zmarszczki staną się jeszcze bardziej widoczne.
8
Po nałożeniu zabezpieczyć ton pudrem. Припудривайте najbardziej tłuste strefy: czoło, nos i podbródek. Lepiej użyć рассыпчатую puder, jest bardziej lekka i nie pozbawia skórę naturalnego blasku. Nie zapomnij, puder musi pasować kolorystycznie тональному narzędzia lub o jeden ton jaśniejszy. W żadnym wypadku, nie należy używać ciemny puder na jasny odcień: twarz będzie wyglądać brudny i nieświeży.
9
Okresowo сбрызгивайте twarz wodą. Będzie wygodne, a dźwięk będzie wyglądać naturalnie. Należy stosować wodę termalną w sprayu, mniejsze kropelki nie zepsuje twój makijaż. Takiej wody uwalniają wiele firmy kosmetyczne.
Porada
Miej w swojej kosmetyczki biały podkład do twarzy. Przyda się, jeśli zauważysz, że twoja skóra wygląda blado, po nieprzespanej nocy lub choroby. Wymieszać trochę ze swoim zwykłym tonu krem i makijaż będzie niezauważalna, choć i jaśniejszym.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.