Jak mogę dokontać odtruwanie

Szkodliwe dla organizmu ludzkiego substancje mogą przedostać się przez drogi oddechowe, skórę i przewód pokarmowy. Na szczęście, natura stanowi naturalne oczyszczanie z toksyn, co najczęściej się dzieje. Ale w dzisiejszym świecie, z jego słabej ochrony środowiska i nie zawsze rozsądnych wykorzystaniem osiągnięć chemii, substancje trujące zbyt wiele. Do tego ludzie sami osłabiają się nikotyną, alkoholem, siedzącego trybu życia i dużą energią. Dlatego czasem organizm potrzebuje pomocy. Odtruwanie może być wykonywana w zakładzie opieki zdrowotnej i domu.

Jak mogę dokontać odtruwanie

Instrukcja

1
Przed rozpoczęciem odtruwanie, upewnij się, że jest ona potrzebna. Należy zwrócić uwagę na takie objawy, jak częste bóle głowy, uczucie zmęczenia, nawet rano, problemy żołądkowe, zaparcia, вспухшие stawów, ból w plecach, nadwrażliwość na różne substancje chemiczne, w tym zawartych w kosmetykach i perfumach.
2
Przejść badania u specjalistów, aby te wspólne objawy nie pomylić i nie przegapić jakieś poważne choroby – choroby serca, układu hormonalnego, alergie, itp. Będzie miło, jeśli matke z lekarzem, w jaki sposób najlepiej przeprowadzać oczyszczanie procedury.
3
Zapytaj u lekarzy, jakie metody ma do zaoferowania współczesna medycyna dla oczyszczenia organizmu. W medycznym wskaźników, na przykład, odbywa się plazmafereza, skuteczne usuwanie szkodliwych substancji z krwi. Ponadto, w połączeniu z lekami świetny efekt terapeutyczny ma jelitowy lavage (колонотерапия). Wypłukać jelita grubego, można pomóc organizmowi walczyć nie tylko z zatrucia, ale i z wieloma chorobami przewlekłymi. Ale pamiętaj, że podejmować samodzielne decyzję przeprowadzać jakieś procedury nie można, ponieważ istnieją przeciwwskazania.
4
W domowych warunkach nie spiesz się próbować diety, środki przeczyszczające i oznacza, diureticeskie, lewatywa i modne spalaczy tłuszczu. Pamiętaj, że, po pierwsze, stosowanie silnych środków jest stresem dla organizmu (i tak, najwyraźniej masz osłabionego), po drugie, można umyć z organizmu składniki odżywcze i, po trzecie, mogą być szkodliwe dla ciebie. Więc najpierw upewnij się, że środki te nie niszczą.
5
Skorzystaj w ten staroświecki sposób, jak łaźnia parowa. Jeszcze większy efekt można uzyskać, jeśli zamów specjalny odżywczy masaż.
6
Spróbuj zrobić masaż z wykorzystaniem odpowiednich olejków eterycznych. Wyprowadzenie toksyn przez pory skóry poprawi się również regularne stosowanie kąpieli z solą morską. Te same środki, eliminuje napięcie i stres, w kompleksie z oddechowa, gimnastyka pomogą zmniejszyć ilość szkodliwych substancji w organizmie.
7
Regularnie róbcie sobie „rozładunku” dni w postaci odstąpienia od stosowania różnych środków do pielęgnacji ciała – od kremów do antyperspirantu.
8
Należy zwrócić szczególną uwagę na to, jaką wodę pić i co jeść. Większość toksyn dostaje się przez układ trawienny. Należy filtrować wodę, a w miarę możliwości spożywać łyżkę mineralną. Do detoksykacji organizmu jest przydatne do wykorzystania zielony i różne ziołowe rodzaje herbaty. Jeśli nie masz problemów z sercem czy nerkami, pić więcej wody, staraj się doprowadzić dziennej ilości płynu do 2-2,5 litrów.
9
Wyjąć z lodówki i kuchennych szafek wszystkie paczkowany, produkty gotowe (zawierają szkodliwych konserwantów). Ogranicz do minimum spożywanie konserwacji i potraw z oczyszczonego ziarna, ale nie przesadzaj – zupełnie usunąć z diety nie może.
10
Zamiast cukru staraj się jeść naturalne słodkie produkty, takie jak miód, melasa lub stewii. Z białka żywności dać pierwszeństwo do kurczaka, ryb, orzechów, jaj, бобовым kultur.
11
Aby przywrócić normalną pracę wątroby i trzustki, należy okresowo wykonywać niskokalorycznej diecie. Można to zrobić w sezonowa zasadzie. Zrezygnuj z picia smażone, tłuste, wędzone żywności, słodyczy i słonych produktów. Jeśli to możliwe, jeść świeże warzywa i owoce.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.