Jak malować okna w Nowy rok

W przeddzień Nowego roku chce nie tylko ubrać choinkę, ale i udekorować cały dom, aby stworzyć magiczną atmosferę świąt. Narysuj na oknach zabawy zimowe wzory: płatki śniegu, boże narodzenie kulki i świątecznych aniołów.

Jak malować okna w Nowy rok

Trzeba

  • Gwasz, sztuczny śnieg, świąteczne, szablony, kancelaryjny nóż, witrażowe, farby, pędzle

Instrukcja

1
Pomyśl, jaką sylwestrową postać chciałbyś zobaczyć na swoim oknie, i zacząć tworzyć. Można malować specjalną farbą do malowania na szkle, akwarele lub pastą do zębów, wstępnie zmieszanej z białej gwasz. Jeśli nie chcesz męczyć się z praniem brudnych гуаши z okien, to kup dla dzieci farby witrażowe. Różnią się one tym, że rysunek najpierw nakłada się na folię, a potem przenosi się na szybie. Rysować można frędzelkami lub pianka спонжами.
2
Jeśli nie masz talentu artystycznego i dekoracji okna bardzo chce, to прибегните do małych poprawek. Znajdź w internecie odpowiedni rysunek, wydrukuj na białym papierze i delikatnie przymocuj taśmą z drugiej strony szyby. Teraz, widząc przed sobą próbkę, można spokojnie robić! Aby obraz wyglądał w sposób całościowy i pięknie, nie należy używać więcej niż 4 kolorów. Po całkowitym wyschnięciu weź pędzel cienki i czarnej gwasz narysuj kontury.
3
Za pomocą szablonów i sztucznego śniegu można przedstawić na szybie piękny zimowy obraz. Wydrukuj wybraną próbkę lub kupić gotowy szablon w sklepie. Wytnij klerykalni nożem lub cienkie nożyczkami to, co powinno być pokrycie. Dołączyć otrzymany szablon do szyby i z odległości 30 – 50 cm rozpyl na niego sztuczny śnieg, jest sprzedawany w sklepach i jak na farbę w баллончиках. Przez 5 – 10 minut, zdejmij maskę i cieszyć się gotowym wzorem. W ten sam sposób można ozdobić i lustra w domu, ze względu na odbicie się układało bardzo piękne zimowe wzory!
4
Zachęć dzieci do dekoracji okien, może to stać się nową tradycją. Niech was nie przeraża perspektywa prania brudnych szyb, bo radość i magiczna atmosfera świąt, które wprowadzają się do domu pomalowane na boże narodzenie okna z nawiązką rekompensują to mała niedogodność.
logo
Kategoria:
Nowy rok

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.