Jak malować cienkie usta

Pełne usta zawsze były symbolem zmysłowości i ponętności. Dlatego często posiadaczka cienkich, wąskich warg комплексуют o swój wygląd. Nadać ust dodatkową objętość można za pomocą kosmetyków do makijażu.

Jak malować cienkie usta

Instrukcja

1
Pamiętaj, że wszystkie światła zwiększa się coraz bardziej, a ciemne zmniejsza się i oddala. Nanieść na obszar wokół ust, trochę jasnego korektora lub dodać kilka akcentów białą kredką. Dokładnie растушуйте. To pozwoli ci przyciągnąć większą uwagę do ust i dodać im objętości.
2
Narysuj usta контурным ołówkiem na jeden-dwa milimetry powyżej twojego naturalnego konturu. Zbyt mocno wystawać poza kontur ust, nie trzeba, aby nie stać się jak clown. Weź ołówek w tym samym kolorze co szminka lub błyszczyk, który będziesz nakładać. Jeśli masz wąskie usta, podłączyć linię w kącikach ust. Aby obwód wyglądał bardziej naturalnie, растушуйте go za pomocą pędzla do ust.
3
Za pomocą pędzelka nałóż szminkę w kierunku od środka warg do krawędzi. Następnie weź perłowy połysk i nałóż odrobinę na środek dolnej wargi, aby stworzyć wizualny efekt większych ust. Jeśli używasz tylko blask, to przy jego nakładaniu również zwrócić uwagę na środku dolnej wargi, dodając dodatkową kroplę dla większej jasności.
4
Makijaż permanentny może również stać się dla ciebie doskonałą okazją zwiększyć objętość ust. Poza tym z jego pomocą można skorygować ich kształt.
Należy zwrócić uwagę
Sucha skóra dla właścicieli cienkich warg całkowicie przeciwwskazane nasycone matowe szminki i połysk, ciemny kontur – tak usta będą wydawać się jeszcze wcześniej. Wolą jasne odcienie z dużą zawartością перламутров i odblaskowych cząsteczek.

Porada
W ofercie niektórych producentów są błyski, które zwiększają objętość ust dzięki zawartości w swoim składzie kwasu hialuronowego lub małej dawki czerwonego pieprzu. Składniki te powodują napływ krwi do skóry warg, dzięki czemu wyglądają bardziej spuchnięte. Jednak skorzystać z brokatem można tylko pod warunkiem, że nie masz alergii na te elementy, a skóra warg nie bardzo wrażliwa.

logo
Article Categories:
Makijaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *