Jak korzystać peeling do ciała

Oczyścić skórę z martwych komórek, zrobić ją miękką i delikatną, a także pomóc pozbyć się cellulitu – to wszystko jest w stanie zrobić zwykły peeling do ciała. To może być trudne i bardzo delikatny, hipoalergiczny lub ароматизированным, kosztowne i dość przystępne. Wybierz odpowiednią opcję, należy używać go regularnie, a wkrótce twoja skóra będzie wyglądać świetnie.

Jak korzystać peeling do ciała

Instrukcja

1
Wybierz peeling odpowiedni dla twojej skóry. Szorstki naskórek na piętach i kolanach można obsługiwać środkiem na bazie pumeksu lub zmielonych pestek moreli. Dla tłustej skóry sprawdzą się peelingi na bazie soli lub cukru, do suchej wybierz narzędzia, wzbogacone olejami, a dla wrażliwej – peelingi z miękkich tworzyw sztucznych ziarnami. Peeling z dodatkiem olejków eterycznych cytrusowych jest w stanie poradzić sobie nie tylko z отмершей skóry, ale i z cellulitem.
2
Przed traktowaniem wziąć kąpiel lub prysznic. Jeśli peeling zapakowany w puszkę, z góry przygotować łyżki lub szpatułki, aby zdobyć odpowiednią porcję. Lekko wetrzeć krem w dłoniach i nałożyć go na ciało płynnymi ruchami kolistymi. Zacznij traktowanie z palców stóp i ruszać się w kierunku szyi. Pierś i brzuch traktować bardzo ostrożnie, a plecy, biodra, kolana, przedramiona, wręcz przeciwnie, intensywnie.
3
Stosując peeling na całe ciało, odczekać kilka minut, aby aktywne dodatki i oleju zaczęły działać. Spłukać środek ciepłym prysznicem. Sprawdź fałdy skóry i trudno dostępnych miejscach, aby nie pozostały drobinki peelingu – w przypadku długotrwałego narażenia może powodować podrażnienie.
4
Jeśli zakupiłeś peeling w postaci paska, użyj go jak masaż płytki, натирая im skórę, a po pocierając narzędzie rękami. Należy pamiętać, że kopalnia płytek nie można stosować, jeśli skóra jest uszkodzona – silne pieczenie i zaczerwienienie gwarantowana.
5
Po zakończeniu procedury, osuszyć skórę miękkim ręcznikiem i nałóż na nią mleczko lub emulsja do ciała. Po przetworzeniu peeling z mineralnych lub roślinnych, dodatkowe nawilżenie nie jest wymagane. Jeśli używasz oraz peeling, posmarować skórę kremem lub serum i zrób intensywny masaż stref problemowych.
6
Użyj peeling raz lub dwa razy w tygodniu. Antycellulitowy peelingi można stosować kursy – 10 zabiegów z rzędu. Po czym stawia sobie przerwę, a po pewnym czasie kurs może być powtórzony.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *