Jak dać psu przeciwrobacze

Psy, podobnie jak inne zwierzęta, narażony na tę chorobę, jak глистная pasożytniczych. Dlatego właściciele zwierząt muszą co najmniej dwa razy w roku przeprowadzać odrobaczone, czyli zapobieganie dżdżownicy. Odbywa się to za pomocą specjalnych leków, które można kupić w każdym sklepie weterynaryjnym.

Jak dać psu przeciwrobacze

Instrukcja

1
Spędzasz odrobaczone tylko po konsultacji z weterynarzem, tak jak to on, oceniając stan psa, może przypisać określoną dawkę.
jak otworzyć pysk kota
2
W tym przypadku, jeśli tylko szczeniaczka, to muszą zrozumieć, że trzeba dać mu глистогонный preparat. Odbywa się to zazwyczaj w wieku od jednego do dwóch miesięcy.
jak dać kotu tabletkę
3
Dawkowanie leku zależy od samego глистогонного, a także od stanu zdrowia zwierzaka. Na przykład, jeśli okaże się, że pies miał robaki (z kalovoj lub рвотной masą), to muszą zrozumieć, że od wyprawy do weterynarza się nie obejdzie. To właśnie lekarz powinien określić rodzaj dżdżownicy, dowiedzieć się stopień zainfekowania organizmu zwierzęcia i już na podstawie tego stwierdzić.
jak brać tabletki dla psów
4
Niech противоглистные leki za trzy godziny do karmienia lub po upływie dwóch godzin po nim. W niektórych przypadkach dwa tygodnie później, lek należy podać ponownie.
jak psu dać tabletkę od dżdżownicy
5
Dawkowanie leku zależy od samego lekarstwa. Na przykład, jeśli spędzasz odrobaczone zwierzaka preparatem „Каниквантель Plus”, to dawkę określa się na podstawie masy ciała – na każde 10 kg miejmy jedną tabletkę. Противоглистогонное narzędzie miesięcy, dawka waha się w granicach 20-30 mg na każdy kg żywej wagi.
jak wygodnie dać kotu lekarstwo
6
Po tym jak psu został wprowadzony lek, później 40 minut daj zwierzęciu 3 ml oleju słonecznikowego (na kg żywej wagi). To się robi, aby lekarstwo lepiej zrozumiałe, że.
7
Jeśli nie widzisz u zwierzaka zakażenie organizmu dżdżownicami, spędzać odrobaczone i tak trzeba, tak jak pasożyty mogą nie dawać o sobie znać. Dwa razy w roku przeprowadzać badania psa w klinice weterynaryjnej.
Należy zwrócić uwagę
Nigdy nie kupuj leki, które powodują u ciebie podejrzenia. Zawsze sprawdzaj datę ważności противоглистного środki.

logo
Kategoria:
Leczenie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.