Jak dać ogłoszenie do pracy

Dla kandydatów pracy istnieje wiele zasobów do opublikowania swojego ogłoszenia. Można to zrobić za pomocą world wide web, jak i reklamowych gazet. Warto również pamiętać o pewne zasady i cechy zamieszczenia ogłoszenia do poszukiwania pracy.

Jak dać ogłoszenie do pracy

Trzeba

  • – gazeta;
  • – komputer;
  • – telefon;
  • – dostęp do internetu;
  • – prywatne zdjęcia.

Instrukcja

1
Umieść swoją reklamę na największej stronie darmowych ogłoszeń. Na tej stronie znajdują się miliony bezpłatnych ogłoszeń z całej Rosji. Przede wszystkim, przejść przez procedurę rejestracji. Następnie wybierz swój region i kliknij przycisk „prześlij”.
2
Kliknij na najbardziej dokładną kategorię dla swojej pracy i umiejętnie wypełnić pozostałe pola. Jeśli zrobiłeś wszystko prawda, przez jakiś czas ogłoszenie będzie widoczne dla wszystkich użytkowników.
3
Zapraszamy na zasób „Oferty pracy i cv Rosji”. Kliknij po lewej stronie na duży zielony przycisk „prześlij”. W kategorii pracy istnieje wiele sekcji, z których jeden musi być zgodne z twoim profilem.
4
Kliknij na niego i wypełnij wszystkie wymagane pola w oknie dialogowym. Zaletą tego zasobu – możliwość dodawać swoje zdjęcia i film. Te dwa parametry pomoże szybciej znaleźć zainteresowanego pracodawcy. Pobierz wyraźną służbowe zdjęcie i, na życzenie, film.
5
Daj ogłoszenie o poszukiwaniu pracy przez gazetę „Z ręki do ręki”. Jest to również jeden z najbardziej poczytnych i znanych wydawnictw w Rosji, a do tego całkowicie darmowe. Przejdź do witryny <url>, wybierz swój region.
6
Zarejestruj się i kliknij na przycisk „prześlij”. Będziesz mieć do wyboru dwie opcje – ogłoszenie na stronie internetowej i w wersji drukowanej. Wybierz pierwszą opcję. Wypełnij również wszystkie wymagane pola i przez 1-2 dni, twoje ogłoszenie będzie dostępne dla potencjalnego pracodawcy.
7
Wypełnij pole „Treść ogłoszenia” kompetentnie. Pisz krótko, zwięźle, pokazując swoją wartość pracodawcy. Naturalnie, sprawdź kilka razy wszystkie słowa pod kątem błędów przed wysłaniem ogłoszenia na moderowane. Podanie o siebie tylko prawdziwe dane we wszystkich polach.
8
Wyślij ogłoszenie i w każdej płatnej gazetę handlową miasta. Ten wariant też jest do przyjęcia, ponieważ mogą zapewnić specjalne warunki, np. pogrubienie czcionki, zaznaczenie ramką, kursywa itp. Wszystko to pomoże szybciej zainteresować pracodawcę. W każdej gazecie, oczywiście, ma swoje zasady umieszczania reklam. Jednak procedura jest podobna do analogicznej w zasobach internetu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.