Jak dać kwiaty

Kwiaty same w sobie, i jako dodatek do głównego prezentu – jest to bardzo piękny i przyjemny prezent. Najczęściej ich dać na urodziny, 8 Marca, na cześć rodzinnej uroczystości. Zakochani mężczyźni cieszą swoich избранниц, przedstawiając im eleganckie bukiety. Ale po prostu wręczyć kwiaty za mało, aby nauczyć się robić to poprawnie.

Jak dać kwiaty

Instrukcja

1
Przed zakupem bukiet ukochanej dziewczynie, dowiedz się, jakie kwiaty lubi. A jeśli chcesz zrobić niespodziankę, to wybierz bordowe róże – to klasyka. Tylko nie zapomnij, aby oczyścić kolce na około 2/3 długości łodygi. Nie kupuj zimą kwiaty na ulicy, bo inaczej długo nie przetrwają i szybko осыпятся w ciepłym pomieszczeniu. Jeśli wysyłasz bukiet na plan zdjęciowy, włożyć wizytówkę lub kartę z wzruszający list. Staraj się zaskoczyć nie wielkości bukietu, a jego oryginalność i piękno. Wiosną i latem, odprężyć swoją ulubioną pierwsze tulipany i proste kwiaty.
2
Kobiety znacznie rzadziej dają kwiaty mężczyzn. To zwykle robią na urodziny, dzień Armii Radzieckiej i kiedy powitają weteranów wojny. Tutaj będą istotni bardziej rygorystyczne bukiety, a weteranów преподнесите róże, bzy i tulipany.
3
Chcesz podarować kwiaty ulubionego artysty? Sprzedam duże lub nietypowe bukiet złożony z dużych kwiatów. Ponieważ funkcja bukiet w tym przypadku wyróżnić artysty wśród masy innych ludzi.
4
Jeśli chce pan, żebym kwiaty zagranicznego gościa, to najpierw zapytaj tradycjami narodowymi i jego kraju. W Szwecji nie lubią róże, w Japonii męskie kwiaty są uważane za hortensje, a kobiety lepiej podarować bukiet kwiatów azalii, anglicy uważają połączenie bordowych i białych kwiatów траурным, a francuzi z uprzedzeniami odnoszą się do хризантемам, zwłaszcza jeśli chodzi o bukiet ślubny. W Rosji nie honoru bukiety z żółtych kwiatów, istnieje przesąd, że taki prezent symbolizuje zdradę.
5
Dla jubilata kup ogromny bukiet w pięknym jasnym opakowaniu lub w dar koszyka. Do szczególnie uroczyste święta pasują bukiety z chryzantem, róż, dużych lilii lub mieczyków.
6
W sali szpitalnej lepiej nie przynosić kwiaty białe, będą one łączą się z ogólnym tłem, i nakłaniać tęsknotę na pacjenta. Odwiedza chorego, zadbaj, aby zapach kwiatów nie był zbyt silny. Zadbaj o wazonie, w którym będą stać. Poproś sprzedawcę – konsultanta w kwiaciarni sporządzić mały bukiet z kolorowych kwiatów, aby ich pełne życia odcienie podnosili pacjenta nastrój i inspirować do niego optymizm.
logo
Kategoria:
Prezenty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.