Jak dać świece

Wśród wielu pamiątek i prezentów, które pojawiają się na witrynach sklepów w dzień przed świętem państwowym dni, szczególne miejsce zajmują świece, bo przedstawiając taki prezent, jak gdyby dzielimy się z człowiekiem częścią swojej duszy, swojego ciepła, niezależnie od pory roku i uroczystości, która zebrała was razem.

Jak dać świece

Instrukcja

1
Dla bliskich ludzi podejdą aromatyzowane świece z lekkim dyskretny zapach, który stworzy przytulną atmosferę w domu, pomogą rozładować napięcie po ciężkim dniu pracy. Znajomych – новоселам преподнесите duży okrągły świecę jako symbol nowego ogniska rodzinnego, rozgrzewającej wszystkich członków rodziny. Ulubionym dają piękne ozdobne świeczki, zazwyczaj z różowego lub kolorowej parafiny, a do dekoracji w domu w Dzień zakochanych są używane pływające lub małe świece. Kolegom w pracy w wigilię Nowego roku преподнесите w małej ozdobnej świecy w postaci symbolu przyszłego roku, 8 marca, można wręczyć świece w kształcie kwiatu, a szef stwórz zestaw z pięknymi świecznikami lub świeczniki.
2
Wcześniej przygotuj piękne słowa i życzenia, które powiecie bliskich, wręczając im świece. Witając nowożeńców, należałoby życzyć, aby ogień miłości nigdy nie gasł. Wręczając prezent rodzicom, podziękuj za ciepło, które będą dawały ci cały czas, a w świąteczne dni poproś każdego członka rodziny zapalić świecę i wypowiedz życzenie, które na pewno się spełni. Tak i światło od tych zapalonych świec ogrzać swoje serce, daje poczucie magii i bajki, w którą wierzę przed Nowym rokiem.
3
Побеспокоитесь i o pięknym opakowaniu dla twojego prezentu, najlepiej, jeśli zrobisz ją własnymi rękami. Świece na wesele można splatają dekoracyjną taśmą, zrobić dla nich piękne świeczniki z grubego kartonu, owinął folią, a na górze nakleić białe koronki. Świece dla przyjaciół można zapakować w kolorowe jasne skrzyni, a przedstawiając je na Walentynki, weź opakowanie w kształcie serca, należy włożyć świecę w łapy miękkie zabawki (ale zapal oddzielnie od niej) lub po prostu umieścić w piękny świecznik. Dając świecę na boże Narodzenie, dekoracje opakowanie świerkowych gałązką z zabawką, dodając piękną kartkę z życzeniami.
4
Nie dzielcie się świece, które są sprzedawane w kościele, ich każdy kupuje według własnego uznania. Nawet jeśli je ładnie spakujecie, można zawstydzić taki prezent, pozostawiając uczucie dezorientacji i niezręczności. Poza tym w dawnych czasach to było oznaką rychłej śmierci kogoś z rodziny lub znajomych. Pamiętaj, że twój prezent musi wywołać uśmiech rodzaju, obudzić ciepło i radość w sercu bliskiego człowieka i nadzieję na to, że życzenia na pewno się spełnią.
logo
Article Categories:
Prezenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *