Jak zrobić prezent dla dziewczyny własnymi rękami

Jeśli facet chce pokazać dziewczynie, jak bardzo mu na tobie zależy, to on daje jej prezenty. Ręcznie robione prezenty są cenne na tym, że dawca inwestuje w nich swoją duszę, stara się zaskoczyć i stworzyć coś oryginalnego, niezapomniany, chcąc zdobyć serce ukochanej dziewczyny.

Jak zrobić prezent dla dziewczyny własnymi rękami

Instrukcja

1
Rozważyć pomysł na prezent. Wariantów może być wiele – od kobiecych ozdób, przedmiotów do pielęgnacji do tematycznych prezenty związane z hobby i hobby dziewczyny. Niech twój prezent będzie niebanalnym i ciekawym – dziewczyna z pewnością to doceni.
2
Użyj swoje umiejętności w programach graficznych – przygotuj mały kolaż lub po prostu obrobić kilka zdjęć dziewczyny (można wziąć na okres od dzieciństwa do chwili obecnej). Jeśli dziewczyna sentymentalny i romantyczny, to jej się spodoba odpowiednia tematyka – wiele kolorów, jest w eleganckiej sukni balowej w roli księżniczki lub królową, itp. Aktywne i energiczne dziewczyny przyciągnie pomysł amazonki, байкершы itp. Bądź wyobraźni i zamów utwór, wydrukuj kolaż i wklej w ramkę. Z góry owinąć swoje dzieło w prosty papieru do pakowania, ale nie zapomnij, aby przeciągnąć paczkę kokardą i włożyć małą kartkę z życzeniami.
3
Jeśli dobrze rysować i w ogóle człowiek twórczy, kochający wszystko co niezwykłe, to należy wykupić swojej dziewczynie kartkę z życzeniami. Niech ona będzie miłym dodatkiem do głównego prezentu. Używaj nie tylko naklejki dekoracyjne papier i kolorowe markery – ułóż kompozycję z suszonych kwiatów i gałązek (idealny zamiennik standardowego bukietu), włącz w niej elementy tematyczne (sylwestrową symbolikę, romantyczne serca, itp.). Niech twoja pocztówka będzie informacyjnej – należy dodać do niej coś intymnego, o czym wiesz tylko ty.
4
Jeśli twoja dziewczyna uwielbia biżuterię, to przygotuj jej zestaw z naszyjnika i bransoletki. Do tego potrzebne są kamienie naturalne (opcjonalnie diamenty), metalowe zapięcia, solidna nylonu wątek. Zastanów się pomysł na dekoracje – jeśli dziewczyna kocha morze i wypoczynek, to przypomnij jej o wspólnej podróży, dostarczając dekoracji w stylu morskim (kamień księżycowy, turkus, kwarc). Перемежайте kamienie koralikami, kolorowymi dużymi koralami o nieregularnym kształcie, nierówno przyciętymi kawałkami plastiku – uda się stylowe i nietypowe ozdoby dla dziewczyny, która kocha nietypowe rzeczy.
5
Zrób naszyjnik z kolorowego tworzywa sztucznego, łącząc w nim kilka odcieni – niech to będą dwie połówki serca na dużej kwadratowej podstawie, biedronki czy jeszcze coś ładnego i delikatne. Zamocować klaun na grubym sznurku, ustalić zapięcia. Zapakuj dekoracji w самодельную pudełku.
logo
Kategoria:
Prezenty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.