Jak aktywować system Windows XP

Microsoft Windows każdego roku w przypadku instalacji na komputerze nie wymaga aktywacji w ciągu jednego miesiąca. Następnie wersję należy włączyć, inaczej twój KOMPUTER będzie całkowicie bezbronny i otwarty dla wszelkiego rodzaju wirusów. Jeśli masz dostęp do internetu, telefon, przeprowadź aktywację samodzielnie.

Jak aktywować system Windows XP

Instrukcja

1
Pierwszy sposób – aktywacja przez internet-komunikacja. Połącz się z dostawcą, znajdź przycisk na pasku powiadomień „Powiadomienie o aktywacji, upewnij się, że uruchomiony kreator aktywacji. Taka samą kartę można znaleźć, jeśli przejdziesz drogę: przycisk „Start”, „Wszystkie programy”, „Akcesoria”, „Narzędzia” i dalej aktywizacja.
2
Zaakceptuj, klikając na „Tak”, w punkcie „Aktywować kopię” przez internet”. Uważnie przeczytaj Oświadczenie o ochronie prywatności, wszelkie prawa i obowiązki, przejdź do pozycji „Dalej”. Masz prawo się zalogować i przejść przez proces uruchamiania licencjonowanej wersji, a także zgłosić chęć podłączyć dodatkowe warunki zabudowy (kliknij „Wstecz”).
3
W celu rejestracji należy wypełnić wszystkie pola z danymi kontaktowymi, otrzymasz klucz aktywacyjny do systemu, wpisz go w określonym polu i znów iść „Dalej”. Twoje zgłoszenie zostanie zrealizowana, a system aktywowany. Aby zakończyć procedurę, naciskając Ok. Ciebie известят o wyniku komunikat na monitorze „z powodzeniem aktywowali swoją kopię systemu Windows”.
4
Jeśli nie masz możliwości połączenia z internetem z komputera, skorzystaj z telefonem komórkowym (model musi obsługiwać funkcję „dostęp do Internetu”). W активационном oknie znaleźć odpowiednią pozycję, zrób bezpłatny numer proponowanym numeru, należy poinformować operatora o chęci przejść aktywację i podaj kod systemu operacyjnego. Po sprawdzeniu osobistego kodu, wprowadź inne kodowanie od operatora i standardowo Ok.
5
Jeśli aktualizujesz PRZEZ komputer, co nazywa, spędzasz upgrade, форматируете winchester, myć przed wirusami, koniecznie zainstaluj ponownie i ponownie aktywuj system Windows XP. Переактивацию na jeden i ten sam nośnik można robić tyle razy, ile jest to konieczne. Pamiętaj, że twoje działania w aktywacji licencjonowanej wersji programu Microsoft to nie tylko wsparcie dla znanej firmy, a ochrona własnego sprzętu i informacji.
logo
Article Categories:
Systemy operacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *