Z poświęceniem samochodu

Sens konsekracji maszyny w tym, aby zabezpieczyć się przed dostaniem się do wypadku. Przecież ona może okazać się nie tylko utratą samochodu, który jest tylko środkiem transportu, ale i prowadzić do nagłej śmierci jak samego właściciela auto, jak i innych kierowców lub pieszych na drodze. A niespodziewana śmierć nie pozostawia możliwości pokuty.

Z poświęceniem samochodu

Instrukcja

1
Aby go uświęcić auta w każdym z parafii prawosławnych, wystarczy podejść z tą prośbą do księdza. Najlepiej wcześniej umówić się o swoim zamiarze i umówić się na określony czas w kościelnej ławce w kościele. Stałe ceny za poświęcenie samochodu (mieszkania, biura, itp.) zwykle nie istnieje. Kierowca sam decyduje, zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi, jaką kwotę może on poświęcić i wpłacić do kasy.
2
Przed poświęceniem samochodu specjalnie do tego postu nie jest wymagane. Kobiety najlepiej osłaniać głowę, choć nie jest to główny warunek.
3
Zadbaj o to, aby twój samochód był wcześniej помыт. Aby kapłan mógł podczas konsekracji posypać samochód wodą święconą, na uświęcenie trzeba przyjeżdżać z czystym pustym wnętrzem i bagażnikiem.
4
Dopasować samochód do kościoła, otwórz drzwi, maskę i bagażnik samochodu. Ksiądz przeczyta kilka modlitw i wtedy окропит wodą święconą. Na przednim panelu w kabinie auto za pomocą magnesu lub kleju mocuje się ikona (można ją kupić z wyprzedzeniem w kościelnym sklepie lub sklepie).
5
Przy poświęcaniu samochodu ksiądz ma u Boga dostarczyć do niego anioła do przechowywania w nim turystów. Należy pamiętać, że poświęcenie jakiejś rzeczy – jest to oddanie jej do Boga. Dlatego tylko zewnętrznej обрядовой części niewystarczające do tego, aby maszyna nie miała wypadek. Człowiek powinien również pasować do tego wewnętrznie.
6
Po tym obrządku w kabinie samochodu nie wolno przeklinać, palić, pić alkoholu. Przecież, uświęca swój samochód, jej właściciel, tym samym zobowiązuje się nie dokonywać w nim niemoralne czyny. Dlatego w samochodzie trzeba mieć ikonę i nie trzymać obrazów niepoważne, treści, przewozić przedmioty niebezpieczne dla innych ludzi. Ponadto, za kierownicą niepożądane słuchać denną lub ciężkiej muzyki, a także нецензурно wyrażać się w ślad przestępcy. W przeciwnym razie uświęcenie nie ma sensu.
Porada
Jeśli jakiś okres czasu nie jesteś w stanie poświęcić samochód, w tym przypadku, można powiesić w salonie maszyny ikonę, aby, siadając za kierownicą, pomodlić się przed nią na temat bezpiecznej podróży.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.