W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny

Przed zakupem maszyny zawsze chce zabezpieczyć się od przyszłych kłopotów. Szczególnie dotyczy to samochodów z przebiegiem. W tym celu należy wcześniej sprawdzić wybrany samochód w jej идентификационному kodu, zwanego jeszcze VIN-kodem.

W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny

Trzeba

  • • Dostęp do internetu.
  • • Paszport środków technicznych (dowód rejestracyjny).

Instrukcja

1
Kod identyfikacyjny przypisany do każdego pojazdu w momencie zjechania z linii produkcyjnej w fabryce producenta. W tej wyjątkowej alfanumeryczny kombinacji składającej się najczęściej z 17 znaków, można uzyskać wiele informacji na temat interesującego państwa samochodu na wielu stron internetowych oferujących takie usługi.
2
W win-kod samochodu można sprawdzić datę i kraj jego produkcji, sprawdzić kompletność, a także uzyskać informacje o tym, znajduje się auto w zastaw lub w jego kradzież. Do tego skorzystaj z usług portalu, utalentowani jak często aktualizuje swoje bazy danych o pojazdach, np. www.vinformer.su. Po wejściu na stronę wybierz polski język w celu uzyskania informacji, klikając na obrazek flagi rosyjskiej.
W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny
3
W menu następnego okna po lewej stronie będzie reprezentowana przez całą listę warunków, w których można przebić interesujący samochód po vin-kodu. Na życzenie „VIN+zabudowa” otrzymasz informacje o dacie, miejscu produkcji interesującego cię auta i jego wyposażenia. Po wybraniu tego polecenia na liście kliknij aktywną napis „Pełny raport” („Full Report”). W następnym oknie dodaj w odpowiednim wierszu VIN-kod, nie zapominaj, że litery muszą być wielkimi i napisane w języku łacińskim. Wpisz znaki, proponowane na zdjęciu w polu poniżej i kliknij „Pobierz raport”. Przez kilka sekund w kolejnym oknie, które zostanie przedstawiony raport dla rozszyfrowania vin-kodu, który można zapisać i wydrukować.
W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny
4
W celu uzyskania informacji na porwanie skorzystaj z linków do najbardziej znane bazy danych porwanie AutoCheck i Cariax. Do tego trzeba wybrać w menu okna głównego z lewej aktywny link „Cariax/AutoCheck”. Wpisać VIN-kod i znaki z obrazka w odpowiednie okna i uzyskaj raport.
W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny
5
W oknie wyników zostanie przedstawiony artykuł płatny serwis sprawdzenie vin-kodów maszyn pracujących w ROSJI i na Ukrainie. Możesz zamówić płatny raport, klikając przycisk „Kup raport”, a także uzyskać informacje o tym serwisie, naciskając przycisk „Więcej”.
W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny
6
Portal Vinformer oferuje również przebić win-kod maszyny z innych baz danych na porwanie i konstruktywną śmierć. Aby to zrobić, wybierz aktywny link „Sprawdź na porwanie”, wypełnij pola i uzyskać raport, który można zapisać i wydrukować na drukarce.
W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny
7
Sprawdzenie samochodu po vin-kodu na jego czystości prawnej oferuje stronę www.auto.ru. Dzięki ścisłej współpracy portalu z wieloma bankami na stronie można sprawdzić po vin-kodu, czy wybrany przez ciebie samochód zastawu lub za niego nie jest w pełni spłacony kredyt. W tym celu należy wybrać w menu głównym strony link „Sprawdzenie VIN”, zaznacz w kolejnym oknie zaznaczyć „Sprawdzanie zabezpieczenia” i wypełnij informacje po numerze VIN. Otrzymasz raport, wydrukuj i zapisz sobie kopię.
W jaki sposób przebić się przez win-kod maszyny
Porada
Im więcej otrzymasz informacji, wykrawania maszyny po vin-kodu, tym lepiej zabezpieczyć się od ewentualnych kłopotów przy zakupie używanego samochodu.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.