Jak zwiększyć poziom miecza ninja blade

Role-playing element jest jednym z głównych gier trendów ostatniego czasu. Przecież „pompowanie” pozwala graczowi, patrząc na rozwój postaci, zobaczyć własne postępy. Tak, w Ninja Blade główny nacisk kładzie się na rozwój miecza bohatera. Do końca przejścia pod systemem okazuje się o wiele bardziej potężną broń, uzyskanie którego jest jednym z bodźców do gry.

Jak zwiększyć poziom miecza ninja blade

Instrukcja

1
Wybierz miecz do poprawy. Główny bohater w ofercie trzy ostrza, które są odpowiednie dla różnych celów: katana, ciężki i podwaja miecze. Standardowe ostrze jest „uniwersalny” i nadaje się do niszczenia głównej masy wrogów. Miecz, bardziej jak na pałkę, przeznaczony dla нокаутирования i bezpiecznego niszczenia przeciwnika, przerwy ścian i różnego rodzaju zbroi. Lekki, z kolei, jest przeznaczony dla akrobatycznych sztuczek (używany jako lina) i stosowania maksymalnej liczby uderzeń w jak najkrótszym czasie, na przykład, z jego pomocą łatwo pozbyć się słabych wrogów, давящих ilością.
2
Podczas gry naciśnij klawisz ESC i w menu wybierz opcję „Ulepszenia”. Przed tobą pojawi się menu, w którym, oprócz ostrzy, będą właściwości ogólne postać i „shuriken”.
3
Kliknij na ikonę odpowiedniego miecza przed wami otworzy się podmenu z ulepszeniami. Można zwiększyć obrażenia od ostrza (co nazywa wzrost poziomu), poszerzyć asortyment dostępnych combo i kupić specjalne ulepszenie pozwalające na korzystanie miecz nie zgodnie z jego przeznaczeniem – puzzle ściany lub podróżować na belkach.
4
Pamiętaj cenę, która jest wystawiona obok z upgradem. Lokalna waluta – czerwone czaszki, wypadające z pokonanych wrogów. Z słabych przeciwników, na przykład nietoperze, pojawia się jeden-dwa koła, podczas gdy z bardziej poważnych – dokąd więcej.
5
Zabić bossów. Nie masz wyboru, i zrobić to tak będzie. Jednak ważne jest, aby zrozumieć równowagę gry: otwórz wszystkie ulepszenia raz nikt nie będzie. Znając się z kilkoma przeciwnikami może zgromadzić wystarczających środków na jedną-dwie modyfikacje, jednak podstawowe określających masa „monet” wypada z pokonanego bossa. Dlatego najbardziej kosztownych modyfikacji w każdym przypadku można uzyskać tylko wtedy, gdy będzie to uzasadnione.
6
Zapisać wystarczy fragmentów wracajcie do powyższego menu i kliknij na ikonę poprawy przyciskiem „uderzenia” – na ekranie pojawi się napis „Ulepszono” („Nowe”), jak i nowe możliwości swojego miecza od razu wejdą w życie. Należy pamiętać, że jeśli kupiłeś mody, ale zamknięto grę do końca poziomu – rozwijać w konsekwencji musiał najpierw.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.