Jak zrobić spiżarni

Chyba, praktycznie w każdym mieszkaniu znajduje się miejsce zwane „spiżarni” i używany często do przechowywania wszelkiego śmieci. Nawet jeśli w szafie i jest potrzebne rzeczy, książki, narzędzia i inne, to najprawdopodobniej po prostu leżą w szafie jedną grupą. W takim przypadku trudno jest szybko znaleźć potrzebne w danej chwili rzeczy. W tym artykule zapoznasz się z niektórymi zaleceniami dotycząca procesu tworzenia i zagospodarowania spiżarni.

W przestronnej szafie może pomieścić nawet taki regał

Instrukcja

1
Zacząć z tym, że w spiżarni będą przechowywane. Następnie znajdź jakiś zakamarek, w którym można ją zorganizować. Spiżarnia u was już jest? Wtedy po prostu выгребите z niej wszystko, co tam jest. Jeśli w pomieszczeniu pod spiżarni nie ma żadnych półek, tym lepiej – będzie, gdzie umieścić wszystko, co potrzebne.
2
Zaznacz regały do przechowywania różnych domowych wzorców. Można je kupić gotowe lub samemu zbić z desek. Kształt i wymiary regałów można wybrać ze względu na gabaryty pomieszczenia. Również zaznacz w spiżarni kącik do przechowywania na nich niezaklasyfikowanych przedmiotów, które w innych miejscach przechowywać nie ma możliwości (drabina, deska do prasowania, resztki materiałów budowlanych).
3
System regałów i półek do przechowywania ręczników, odzieży i pościeli będzie bardzo przydatne. A na przeciwległej ścianie możesz powiesić kilka półek na książki, albumy, dokumentów i innych materiałów drukowanych.
4
Jeśli spiżarnia, przestronny, w niej między innymi można zorganizować mały kącik do przechowywania akcesoriów do szycia i robótek lub narzędzia (młotki, szczypce, materiały i tak dalej).
5
A więc znalazłeś się w mieszkaniu kącik i umieścili tam półki z regałami. Teraz trzeba ładnie których możecie następnie zmienić niszę pod spiżarni. Można ukryć spiżarni za przesuwanymi drzwiami typu szaf wnękowych. Naprawdę otwierać się będzie najprawdopodobniej tylko jedno skrzydło. Następnie trzeba destylować skrzydła, aby uzyskać dostęp do drugiej strony. Ale łatwiej będzie zamknąć przegrodę piękne zasłony, wiszące pod sufitem szyny dla nich. Wybierz rolety pod kolor tapety.
logo
Article Categories:
Remont mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *