Jak zrobić płatki z koralików

Technika wyplatania płatków jest bardzo zróżnicowany: wybór wariantu zależy od odmiany planowanym dziewczyna, wspólny cel utworu i innych części. Same płatki tagu szybko (w ciągu jednego wieczoru można wykonać kwiat „od i do”) i mogą służyć jako elementy kwiatostanu i liści lub innych artystycznych szczegółami.

Jak zrobić płatki z koralików

Trzeba

  • – koraliki;
  • – drut na frezowanie w kolor koralików;
  • – schematu;
  • – guzik z czterema otworami (baza kwiat).

Instrukcja

1
Bogaty zbiór technik opisała D. Fitzgerald w swojej książce „Kwiatowe fantazje koralik”. Technika wyplatania płatków najbardziej znanych kwiatów kultur opisano w odpowiednim rozdziale poświęconym klasy. W szczególności opisany najprostszym sposobem tkania płatków.
2
Weź odcinek żyłki o długości 50-60 cm Przegap go do połowy przez pierwszy otwór guziki. Wpisz tyle бисерин, aby pokryć drutu na 4-5 cm od otworu.
3
Liczyć 4-8 бисерин od końca i przełóż drut w piątą (lub dziewiątą) w przeciwnym kierunku, aby powstała pętelka. Dokręcić drutu i udaj się w kierunku przeciwnym do pierwszej wybranej бисерины.
4
Jest to pierwszy płatek. Zrób w tym samym otworze guziki jeszcze kilkanaście takich płatków. Od razu należy zwrócić uwagę na ich położenie: krótkie bliżej krawędzi, dłuższe w środku. Nie rób płatki zbyt różne długości, ponieważ skrajne musiał отгибать, aby распушить kwiat.
5
Które zostały zakończone koniec drutu w sąsiedni otwór, zrób jeszcze grupę takich płatków. Drugą parę otworów taktuje z innym odcinkiem.
6
Druga metoda nadaje się do wyplatania kwiatów rumianku lub innych, z wąskimi płatkami. Wpisz na druty 12 бисерин i połączyć je w pierścień. Dokręcić drutu.
7
Wpisz 3 бисерины na jaśniejszy odcień. Przełóż drut w бисерину pierwszego rzędu, ponownie dokręcić końce. Przejść jeszcze przez dwa бисерины. Powtórz ten krok, dopóki nie przejdą wszystkie pierścień.
8
Wspiąć się na drugi poziom, продевая drutu. Wpisz jeszcze trzy rzędy, zwiększając ilość бисерин na 2. Stale dokręcać drutu.
9
Сплетите dwa-trzy rzędy, zmniejszając ilość бисерин w każdym następnym. Włóż końce drutu, wplatając w tkane płatki.
Porada
Zamiast zwykłego drutu kolor koraliki można wykorzystać zwykłą stalową z drutu. Ważne, żeby była cienka, nadaje się do wielokrotnego przez oczko przez бисерину.
Jeśli długości drutu nie wystarczy przekręcić końcówkę starego końca drutu z końcem nowego. Uważaj, натягивая бисерины w tym miejscu: ważne jest, aby produkt nadal wyglądało delikatnie, ale było trwałe.
Uważaj, aby drut nie перекручивалась i nie изгибалась. To może mieć wpływ na wytrzymałość produktu.

logo
Article Categories:
Projekt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *