Jak zrobić korytarz

Korytarz wraz z klatką, przedpokoju, a także główne wejście, często pozostaje bez uwagi dekoratorów wnętrz. Ale na próżno. Ale przecież chcemy, aby nasze pomieszczenia i przejścia wyglądały bez zarzutu. Jeśli masz chęć, aby zrobić w mieszkaniu dekorację, na pewno zacznij od korytarza. Tym bardziej, że on jest pierwszym „granicą” swojego mieszkania, przez który przechodzą wszyscy goście bez wyjątku. Oto na warsztat kilka przydatnych wskazówek i porad na temat, jak zrobić piękny korytarz.

Cud, a nie korytarz

Instrukcja

1
Jeśli masz w domu wiszą obrazy, перевешайте przynajmniej część z nich na ścianie w korytarzu. Zrób oświetlenie w postaci ściennych opraw oświetleniowych. Tak masz własną galerię zdjęć. Goście z pewnością docenią.
2
Pomaluj ściany na korytarzu jakimś głębokim i soczystym kolorem. To może być kolor oberżyny lub tobaco-brązowy odcień. Korytarz od tego wizualnie nie zmniejszy się, jak może się wydawać na początku. Wręcz przeciwnie, wyglądać to będzie bardzo efektywnie.
3
Drzwi, które wychodzą na korytarz, można ozdobić rysunkami, aplikacje, a nawet mozaiki. Oprócz czysto estetyczne, dekoracyjne funkcje te ozdoby będą pełnić funkcję praktyczną, sygnalizuje непросвещенному gościowi, gdzie jest jaka sala. W łazience można umieścić kolorowe figurki mężczyzn i/lub kobiet, na drzwi do osobistej biblioteki – wypowiedź o książkach w języku łacińskim, na drzwi w przedszkolu – zdjęcie twojego dziecka.
4
Konsoli stolik półkolistym kształcie, idealne do wnętrza. Przywiązani do ściany, on zrobi liniowe przestrzeni lekko wypukły.
5
Jeśli korytarz masz długi, można go podzielić na dwie części za pomocą zasłony. To optycznie zmniejsza długość korytarza. Zawiązujcie портьеру pięknym sznurkiem, po czym przymocuj ją do ściany.
6
Mówiąc o oświetleniu: zaleca się w korytarzu używać górne światło w postaci żyrandole pod sufitem, a kinkiety. Powiesić na ścianie kilka lamp z otwartą ramą z blachy i przezroczystymi szybami, które będą rzucać nietypowy wzór na sufit i ściany.
logo
Article Categories:
Remont mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *