Jak zresetować kartridż Epson CX4300

Перезаправка wkładów atramentowych skomplikowany proces, który następuje kolejne вытеканием atramentu i innymi problemami z wykorzystaniem перезаправленных wkładów, a zerowanie chipsetu często staje się bólem głowy dla użytkowników, którzy nie są zaznajomieni z zasadami pracy програматора. Także do drukarek atramentowych drukarek została wymyślona przez system płynnego tuszu, przy której zerowanie kasety odbywa się znacznie szybciej.

Jak zresetować kartridż Epson CX4300

Trzeba

  • – programator.

Instrukcja

1
Jeśli chcesz zresetować kartridż Epson CX4300 z połączonym systemem stałego zasilania atramentem, poczekaj, aż system wygeneruje błąd w związku z tym, że kaseta się skończyła. Zgodnie z instrukcją, aby przesunąć pozycję uchwytu kaset na prawą stronę, pole i naciśnij na przycisk obudowy właściwą kasetę, po czym w drukarce nastąpi reset i aktualizacja o używanej kasecie.
2
Kup specjalny programator do wyzerowania wkładów do drukarek. Łatwo można go znaleźć w sklepach technologii radiowej twojego miasta lub zebrać samemu, pobierając z internetu układu. Wyjmij kasety z drukarki, перезаправьте ich, zatokę wewnątrz ich obudowy tusz odpowiednich kolorów. Miejsca styku strzykawki z kasetą zabezpieczyć przy pomocy dobrego naklejki. Nie należy używać etykiet ponownie i nie wymieniać ich taśmą.
3
Wyjąć chip z kasety Epson CX4300 i wklej go w programator. Uruchom прилагающееся do niego oprogramowanie i zalaniem wskaźniki wydajności wkładów. Oddajcie chip na miejsce i zainstaluj kasetę do drukarki. Wykonaj wydruk próbny stron. Jeśli dla twojej drukarki nadal nie jest używany system płynnego podawania farby, użyj go podczas drukowania dużych ilości.
4
Proszę również pamiętać, że proces zerowania nabojów drukujących przy użyciu wymaga znacznie mniej czasu, nie mówiąc już o samym procesie перезаправки. Kupić sprawnego systemu podawania tuszu do kaset Epson można w komputerowych sklepach z twojego miasta, a także w punktach handlowych, obsługujących kopiarek, lub zamówić w sklepie internetowym. Również dla tego staraj się wybierać najbardziej odpowiednie do modelu kaset z tuszem, aby uniknąć problemów związanych z drukowaniem. Tusze są zwykle sprzedawane w dużych pęcherzyki osobno w każdym kolorze lub zestaw.
Porada
Podczas przestoju drukarki atramentowej przepuścić kolorowe strony raz na 1-2 tygodnie.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *