Jak zresetować chip катриджа

Reset chipa wkładu jest niezbędne kroki w перезаправке. Jest to związane z tym, że producenci drukarek nakłada limit na korzystanie z ich wkładów atramentowych w celu zwiększenia sprzedaży ich produktów.

Jak zresetować chip катриджа

Trzeba

  • – programator.

Instrukcja

1
Kup programator do resetowania chipa kasety. Czasami jest sprzedawany wraz z zestawami do перезаправки wkładów, również można go znaleźć w punktach sprzedaży technologii radiowej lub zebrać samodzielnie lub zamówić w sklepie internetowym.
2
Zdemontować z tonerem, należy wyjąć z niego układ. Włóż ją do gniazda programatora podłączonego do portu komputera. Pobierz oprogramowanie do aktualizacji swojego wkładu drukującego urządzenia według producenta.
3
Zresetować informacje na kasety dotycząca wszystkich parametrów, które wskazują na jego używanie, najlepiej wstępnie pobierz schemat wyzerowania działek firmware z internetu. Zapisz wynik pracy i wyjmij kasetę z programatora.
4
Перезаправьте twój wkład, засыпав w niego toner i usuwając resztki tuszu z jego części. Zbierz go i oddaj обнуленный chip na miejsce, po czym zamknij pokrywę kasety, dokręcić boczne śruby i ustaw go na drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne. Wykonaj wydruk próbny.
5
Jeśli masz brak umiejętności programowania żetonów nabojów, skorzystaj перезаправочными setami z wymiennymi wkładami, odpowiednie modelu twojego urządzenia mobilnego. Można je znaleźć w sklepach komputerowych twojego miasta, zazwyczaj w zestawie toner i kilka wymiennych układów.
6
Jeśli u ciebie w ogóle nie ma ogólnego pojęcia o procedurze zerowania, demontażu i перезаправки wkładów do drukarek, należy skontaktować się z centrum serwisowe swojego miasta za pomocą. Według własnego uznania ci обнулят chip kasety, zastąpią go, засыпят tonera w pojemniku i tak dalej. Nie chwytaj samodzielnie uczyć się programować i wyzerowac chipsety wkładów, najlepiej poproś, aby ci pomóc uporać się z tym osoby, które już wcześniej do czynienia z tym procesem.
Porada
Korzystaj z wymiennymi frytkami.

logo
Kategoria:
Elektronika

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.