Jak znaleźć klondike artefaktów

Czasami twórcom udaje się stworzyć tak żywy i wiarygodny świat gry, że gracze sami „zamieszkują” jego mitami i bajkami. Takiego stało się z projektem „S. T. A. L. K. E. R.”: wśród bohaterów wielokrotnie wspomina się o „klondike artefaktów”, jednak konkretnych wskazówek do jego poszukiwania nie.

Jak znaleźć klondike artefaktów

Instrukcja

1
Nie ufaj filmów z serwisu youtube.ru. Większość z nich jest w pełni „постановочны” i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością: użytkownik sam wstępnie rzuca na terenie zebrane artefakty, a następnie zapisuje film, rzekomo, fantastyczne znalezisko. Podobne do „фэйк” zawsze można określić oceniane filmy i komentarze pod nim.
2
Odwiedź stadion „Awangard” w Prypeci – ta lokalizacja znajduje się w trakcie przechodzenia Shadow of Chernobyl, pierwszej części gry. Ruszać się do piłkarskiego pola na mapie globalnej po tym, jak wizyta w miejscowym hotelu. Formalnie wejść do środka nie jest wymagane, jednak, wbrew celom misji, można zapomnieć stadion na obwodzie i znajdź żelazne drzwi.
3
Wewnątrz można spotkać dużą liczbę wrogów z RPG na przeciwległej trybunie – walczyć z nimi najlepiej za pomocą karabinu snajperskiego. Po likwidacji przeciwników zejść bezpośrednio na pole gry. Po przejściu kilku nieprawidłowości w obwodzie znajdziesz się w „czystej” strefę – wewnątrz znajduje się ogromna ilość artefaktów, bez żadnych zagrożeń. Na korzyść tego, że jest to „oficjalny” klondike mówi Garik, jeden z bohaterów gry: on, rzekomo, jestem pewien, że złoże artefaktów znajduje się właśnie w Prypeci.
4
Klondike jest realizowany w amatorskiej modyfikacji „Tajne Ścieżki 2”. Aby go znaleźć, trzeba będzie artefakt „Wężowa oko”: przypadek ten kamień nie jest generowany, ale dlatego, zdobyć go można tylko na miejscu „Radar”, około dziury w drutach kolczastych (nie mylić z przerwą w płocie-grid).
5
Udaj się do miejsca „Ciemna dolina”. Trzeba iść w najniższej prawej krawędzi mapy – wzdłuż warunkowego półmetrowych przyponów заборчика. Przy tym koniecznie „aktywuj” „Wężowa oko”, zawiesiwszy go na pas. Klondike jest po prostu w środku pola w kilka metrów od ogrodzenia z dala od wszelkich obiektów, co utrudnia jego wyszukiwanie.
6
Jeśli wyszukiwanie клондайка nie przyniosło sukcesu – obejrzyj film, pokazany w linku w pobliżu są tam szczegółowo przedstawia drogę do месторождению. Nie zapomnij o tym, że ten film jest prawdziwe tylko dla dodatku „Tajne Ścieżki”.
logo
Kategoria:
Gry komputerowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.