Jak grać w sieci w grze left 4 dead

Left4Dead — jedna z najpopularniejszych sieciowych gier. Ale wielu graczy, nie ma jej licencjonowanej kopii, borykają się z problemem, który polega na braku możliwości gry w sieci za pomocą pirackiej wersji Left4Dead. Jednak obejść ten problem jest możliwe.

Jak grać w sieci w grze left 4 dead

Instrukcja

1
Na początek dowiedz się, jakiej wersji jest to twoja kopia. Aby to zrobić, uruchom samą grę, przywołaj konsolę naciskając klawisz „e” ( jeśli konsola się nie otwiera, to wejdź w ustawienia klawiatury i włącz konsolę). Po otwarciu konsoli wpisz w niej słowo version. To samo robią i twoi koledzy z drużyny w grze. Pamiętaj: twoje wersje gry muszą się zgadzać.
2
Kolejnym krokiem ty i twoi przyjaciele muszą załatać Left4Dead do wersji 1.0.1.4 lub 1.0.2.3. Aby to zrobić, najpierw pobrać odpowiednią łatkę pod tym linkiem http://turbobit.net/zkb6tyg629pc.html (opcjonalnie brać poprawkę właśnie na ten link, można go znaleźć i samodzielnie). Po tym pobierz pirat Steam-klient pod nazwą SteamUP, klikając w link http://www.megaupload.com/?d=AQTKM3E6. Zainstaluj ten program i, gdy to konieczne, zarejestruj się w niej.
3
Po to ściągnij jeszcze jeden dodatkowy program Garena — platformę do gier, co pozwala stworzyć sieć lokalną. Uzyskać ją można pod tym linkiem http://wcd.su/load/0-0-1-51-20. Po pobraniu zainstaluj program i uruchom go. Po wyświetleniu monitu zaloguj się, wpisując swoje dane: login, hasło i prawdziwy adres e-mail (na niego przyjdzie e-mail z potwierdzeniem).
4
Po tych wszystkich manipulacji z instalacją i rejestracje niezbędnych programów uruchom najpierw SteamUp, a potem — Garena. W ostatniej wybierz żądane Left4Dead. Pojawi się kilka gier pokoi, z listy której znajdź rosyjską i wejdź w nią, robiąc standardowe dwa kliknięcia myszką. Po tym, jak w Garena otwórz ustawienia gry Left4Dead (tytułowa przycisk znajduje się pod czatem), gdzie w pierwszym polu wprowadź ścieżkę do folderu z grą, a dokładnie do pliku z rozszerzeniem .exe. W drugim polu wpisz ten wiersz:

+sv_allow_lobby_connect_only 0 +sv_lan 1

5
Po zapisaniu ustawień, kliknij przycisk „Start!” w Garena, tym samym uruchamiając grę. W menu gry sieciowej znajdź linijkę „Lokalne serwera, a następnie wybierz dowolny adres.
logo
Kategoria:
Gry komputerowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.