Jak grać w internet backgammon

Ludzie grają w tryktraka już od kilku tysięcy lat, a od pewnego czasu ta gra hazardowa przeniesione do wirtualnej rzeczywistości internetu. Internet backgammon dla wielu stały się nie tylko rozrywką, ale i sposób zarabiania wraz z wirtualnych kasyn lub handlem na giełdzie. Tymczasem, zasady tej gry są bardzo proste i ich opanować siłę każdemu. Wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia, który jest sprzedawany w ciągłym treningu.

Jak grać w internet backgammon

Instrukcja

1
Zasady internet backgammon te same, co i w grze, za wyjątkiem tego, że graczom nie trzeba przestawiać pionki. Zalety wirtualnej gry jeszcze i w tym, że można grać z przeciwnikami z całego świata, komunikowania się z nimi za pośrednictwem tekstu lub nawet wideo-czat. Internet backgammon dostępne dla graczy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wystarczy tylko zalogować się do sieci i pobrać grę. W internecie zawsze znajdzie się wolny zawodnik, gotowy do turnieju.
2
Aby grać przez sieć, musisz się zarejestrować. Wybierz swój ulubiony stronę w internecie. Jeśli będziesz grać na pieniądze, otwórz depozyt, aby rozpocząć, po zapoznaniu się z warunkami. Czytaj uważnie polecenia umowy i odsetek, prowizji, którą będziesz płacić z wygranej. Procedura rejestracji jest zazwyczaj prosta, postępuj zgodnie z instrukcjami i wymyślić unikalny pseudonim.
3
Niektóre witryny wymagają pobrania i instalacji niestandardowej części do komputera. Są jednak i takie, gdzie nic ściągać nie trzeba, wystarczy wejść na stronę i grać. Wygrane pieniądze można otrzymać na kilka sposobów: za pośrednictwem poczty (wirtualny portfel) lub prawdziwy system płatności (karty płatnicze), gotówką itp. Czasami dla początkujących oferowane bonusy w postaci kilkuset na nowy depozyt, ale nie покупайтесь na to raz, uważnie zapoznać się z warunkami i prowizji. No i, oczywiście, z zasadami gry, jeśli nigdy nie grałeś w tenisa analog.
4
Głównym celem uczestnika gry – ustawić wszystkie pionki z planszy. Kto zrobi to pierwszy, ten wygra. Backgammon gra dwóch graczy, każdy ma do dyspozycji początkowo na 15 sztuk. Przebieg zależy liczbami, выпавшими na dwóch kościach, „зарах”. Kto jedzie pierwszy, decyduje największa liczba ta spadła na jednej kostce, бросаемом w kolejce.
5
Na początku gry wszystkie pionki graczy są na swojej połowie deski wzdłuż lewej strony. Jest to pozycja warcaby nazywa się „głowa”, a przebieg warcaby z położenia początkowego nosi nazwę „brać z głowy”. Przy tym brać z głowy tylko jeden kawałek na jeden bieg, oprócz pierwszego, jeśli na dwóch зарах wypadnie ta sama liczba (dwa-dwa, trzy-trzy, sześć, sześć, itp.).
6
Ruch na tablicy idzie na „punkty”, ostrym треугольникам z każdej strony, w sumie jest ich 24. W zależności od zdobytych liczb na зарах, gracz wykonuje ruch jednej lub dwóch kontrolerów ruchu wskazówek zegara. Aby wyjść z planszy, kontroler musi przebyć pewną drogę do swojego „domu”. Na przykład, na зарах wypadły liczby 4 i 2. Gracz może przejść jednej szabli cztery komórki, z drugiej – dwie lub jedną szablę 6 komórek. Jeśli wypadł ujęcie, gracz przechodzi zwycięskiej liczby komórek 4 razy (uderzenie).
7
Warcaby każdego gracza w dwóch kolorach, jak zwykle, brązowego i białego. Każda warcaby swój tor: brązowe są przenoszone z prawego górnego rogu do lewego górnego, a następnie w lewy dolny i prawy dolny, który nazywa się „domem”. Dom białych znajduje się w górnym lewym rogu, w które trafiają na trasie: lewy dolny róg, prawy dolny, prawy górny i, w końcu, dom.
Należy zwrócić uwagę
Nie można umieścić bombę na komórkę, zajętego przez przeciwnika. Nie wolno pokrywać wszystkie ruchy przeciwnika, przynajmniej jedna z jego części powinna być wolna.

logo
Kategoria:
Gry komputerowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.