Jak znaleźć jednego zadania

Wykonanie jednej pracy – świetny sposób, aby zarobić pieniądze bez rejestracji długoterminowych relacji z pracodawcą. Wybiera się go nie tylko ludzie, którzy się niedobór środków, ale i wybrani pracownicy dużych firm, a nawet biznesmeni, którzy po prostu trochę wolnego czasu.

Jak znaleźć jednego zadania

Instrukcja

1
Jeśli nie ma szczególnych preferencji w kierunku jednej pracy, to w tym przypadku bliżej przyzwyczaić się do firmy, w której pracują. Wiele firm od czasu do czasu przyciągają pracowników do wykonywania niewielkich zleceń. Na przykład, pracowników agencji czasami wymagane są niezależnych расклейщики reklam do obsługi terenów położonych w odległych dzielnicach miasta, a organizacje zajmujące się dostawą towarów, w tzw. sezonie często potrzebują dodatkowych kierowcach i экспедиторах.
2
Skontaktuj się z gazet pośrednictwa pracy i na odpowiednie dostęp do internetu, plac zabaw. Tak więc, na przykład, jeden z popularnych witryn stosunkowo niedawno dodał jeszcze jeden korzystny dla kandydata rozdział pod tytułem „Praca”, który znajduje się pod adresem: http://www.superjob.ru/projects/. Tutaj z powodzeniem można znaleźć i jednorazowe projekty. Zasady pracy zazwyczaj opiera się na takim schemacie: kandydaci rejestrują się, zostawiają swoje opinie i współrzędne, które się z nimi wiąże się pracodawca. Ale należy pamiętać, dostęp do takich części może być udostępniane na zasadach odpłatności.
3
Starajcie się znaleźć pracę w dziedzinie freelancing – zarejestruj się na specjalnych stronach internetowych. Po utworzeniu konta, pobierz avatar, zarejestruj portfolio, dopiero potem przejdź do wyszukiwania projektów. Jednym z najbardziej popularnych zasobów, oferującym szerokie możliwości pracy zdalnej, jest Free-Lance.ru. Tutaj można znaleźć dobre wykorzystanie swoich umiejętności w zakresie tworzenia i projektowania stron internetowych, pisania i edycji treści, inżynierii i reklamy.
Porada
Dostać pracę można również na:
• FreelanceJob.ru;
• Weblancer.net;
• FreelanceJob.ru;
• Webpersonal.ru;
• 1clancer.ru – giełda dla programistów;
• Ogologo.ru – plac zabaw dla логомейкеров;
• КвартираКрасиво.<url> – strona dla budowniczych i rzemieślników naprawy;
• Giełda twórczej pracy – zestaw aktorów, informacje o кастингах;
• Shothunter.ru – giełda dla fotografów.

logo
Article Categories:
Poszukiwanie pracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *