Jak zmusić się nie dzwonić pierwszej

Relacje między chłopakiem i dziewczyną, które jeszcze nie zdecydowały, jak ich uczucia poważne, przypominają skomplikowany taniec. W nim partnerzy zamieniają się miejscami i rolami, starając się znaleźć wspólny rytm i styl. Najmniejszy kłótnia i spór może stać się powodem do niechęci, każdy boi się iść na ustępstwa, aby nie były odbierane jako słabość.

Jak zmusić się nie dzwonić pierwszej

Instrukcja

1
Jeśli dopiero niedawno poznali się i wymieniliśmy się telefonami, to wyłącz sobie dzwonić pierwszej nie będzie bardzo trudne. Przecież jeszcze nie bardzo dobrze i wcale nie ma pewności, że to ten sam książę, którego czekasz. W tym przypadku, można doskonale poradzić sobie z pragnieniem, aby zadzwonić. Po prostu powiedz sobie to zrobić, pamiętając mądre powiedzenie o tym, że nie ma nic gorszego od natrętnej kobiety, i dalej swoje zwyczajne życie, jak gdyby nie ma żadnego spotkania nie było.
2
W tym przypadku, jeśli twoje relacje zaszli już daleko i stracić swojego chłopaka nie chcesz, to nie ma nic zdrożnego w rozmowy telefonicznej z twojej inicjatywy. Zwłaszcza w przypadku, jeśli kłótnia lub napięta sytuacja powstała z twojej winy. I tylko wtedy, gdy reakcja na twój telefon był negatywny, powiedz sobie dzwonić ponownie. Nie siedź w domu, czekając na telefon od niego – spotykaj się z przyjaciółmi, rozmawiaj, bądź wśród ludzi.
3
Zdejmij z oczu wszystkie wasze wspólne zdjęcia, ukryj wszystkie jego dary. Nie dzwoń do jego znajomych, unikaj firm, gdzie można się spotkać. Postaraj się, nawet jeśli to będzie bardzo trudne, wykreślić go z listy znajomych. Jeśli nie idzie na styk, nie ma sensu w swoich próbach. To tylko унизите się, ale nic nie osiągniecie. Umieść tłuste punkt w relacjach.
4
Zmień wszystko, co możliwe: styl ubierania się, fryzurę, zainteresowania. W tym okresie najważniejsze – nie popaść w depresję i nie wątpić w siebie, swojej atrakcyjności. Wolne od randek czas poświęćcie sobie: zacznij ćwiczyć w centrum fitness, chodzić na basen, biegać rano w parku. Poza tym, że aktywność fizyczna jest w stanie odciągnąć swoje myśli, ona pomoże ci dostosować kształt, daje uczucie euforii, która występuje od obciążeń. A euforia – to dobry nastrój i poczucie szczęścia.
5
Znajdź sobie zajęcie, które pomoże ci zapomnieć o chęci zadzwonić do pierwszej. Wyrusz w podróż, zmienić otoczenie, poznać nowych miejsc i ludzi. Świat wokół ciebie jest tak zróżnicowany, że nie ma sensu ograniczać się w poznawanie nowych ludzi.
logo
Kategoria:
Widzenia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.