Jak naprawić stosunki z ukochaną dziewczyną

Czasami po kłótni i kłótni stosunki bardzo problematyczne. Szczególnie trudno jest mężczyznom, tak jak dziewczyny istoty bardziej emocjonalne i wymagający, tym bardziej, gdy ukrywają się na ciebie obrazić. Jeśli ulubiona naprawdę ci droga, to staraj się być mądrzejszy i bardziej zaradny w stosunkach.

Jak naprawić stosunki z ukochaną dziewczyną

Instrukcja

1
Podaruj dziewczynie miękką zabawkę w postaci żałobnego słoń lub hipopotama. Nie zapomnij dodać, że jesteś silny, ale i tak samo bezbronny przed nią. Być może, również pożałują, a następnie wybaczą.
2
Pamiętaj, że twoje rozumowanie i argumenty logiczne, dla kobiet — bardziej emocjonalne. Dlatego w rozmowie z nią nie rób nacisk na logikę, więcej mówić o uczuciach, związkach, częściej przypomnij sobie jakieś miłe chwile, które was łączą.
3
Mów jej komplementy. Jak wiadomo, kobieta kocha uszami. Tylko nie przesadzaj, zbyt skomplikowane epitety mogą być przyjęte za banalną drwiny albo po prostu ci nie uwierzy.
4
Podaruj jej kwiaty. Na temat i bez. Bukiet nie musi być drogie i eleganckie, nawet najmniejszy, a czułym słowem, może zdziałać cuda. Idealny bukiet, który zebrałeś osobiście.
5
Wykonać jakąś jej marzenie lub pragnienie. Lepiej, żeby to było coś, o czym wspominała jak by co dzień. Ona zrozumie, że trzeba się do niej słuchała, co oznacza, że jest ona naprawdę ważna. Na przykład, kiedyś wspomniała, że chciałaby właśnie taką torebkę, książkę, bransoletka. Tak, że proszę pomyśleć i spróbować zrealizować jej chęć do życia.
6
Rozmawiaj z nim nawet najdrobniejsze chwile, dotyczące relacji. Wykazuj zainteresowanie, prowadzić rozmowy na wszelkie tematy, które coś jej przeszkadza. Dajmy wypowiedzieć się jej w pierwszej kolejności, a potem zacznij mówić sami. Jeśli ona prosi o rady, niech to będzie wskazówka, a nie нравоучение. Jeśli ona chce porozmawiać o tym, co jej się coś nie podoba, wysłuchaj jej uważnie i staraj się nie ziewać, nawet jeśli jesteś bardzo zmęczony.
7
Graj z jej włosami i trzymaj się jej jak najczęściej. Przytulanie, dociskając do siebie najdroższe, co masz. Więcej dotyku, skoków i pocałunków.
8
Jeśli wiesz, że dziewczyna ceni opinię swojej matki, i jesteś z nim w dobrych stosunkach, poproś, aby pomóc ci. Wyjaśnij, jak ważna jest jej córka jest dla ciebie. Staraj się przyciągnąć matka na swoją stronę. A ona, z kolei, to znajdzie odpowiednie słowa, aby wyjaśnić córce, jaki to dobry człowiek i jak głupio byłoby go stracić.
logo
Kategoria:
Widzenia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.