Jak zainteresować faceta na randce

E-maile, rozmowy telefoniczne i видеопереговоры nie może zastąpić prawdziwej komunikacji w biznesie budowanie relacji. Randka to bardzo szczególne wydarzenie, to może stworzyć trwałe podstawy stosunków albo w ogóle przekreślić wszystkie wysiłki włożone w komunikacji.

Jak zainteresować faceta na randce

Instrukcja

1
Odrzućcie lęk. Jeśli zostałeś zaproszony na randkę, postanowili wydać na ciebie swój czas, to znaczy, że w ogóle lubię mężczyźnie. Dlatego nie warto bardzo mocno martwić się o wrażeniu, które dokonasz. Jeśli czujesz niepokój, wypij coś na uspokojenie. I nie bój się pokazać swoją стеснительность – to wygląda bardzo ładnie, jeśli okazujesz jej naturalnie. Mężczyzna też martwi się o przyszłość randce (i często nie mniej kobiet).
2
Pomyśl o stanie emocjonalnym mężczyźni, pomóż mu pokonać niezręczność, wyprowadź go na tematy, w których jest specjalistą i może błyszczeć, choć przez cały wieczór. A zdobędziesz wiedzę w wcześniej nieznanej dziedzinie, co w życiu jest bardzo przydatna. Jednocześnie ocenić jego talent – zwykle utalentowani ludzie potrafią o trudnych rzeczach mówić tak, że nawet dziecko zrozumie. A umiejętność słuchania, zawsze bardzo cenione. Ćwicz, i jak собеседнице nie będzie równych.
3
Pamiętaj, że możesz również wybrać, a nie tylko oczekujesz, że cię docenią. Dlatego przeanalizuj zachowanie i reakcje człowieka, z którym masz spotkanie. Mężczyznom podobają się czytelne kobiety, jeśli jej wymagania odpowiednie do jej własnych zalet. Przecież tak pochlebne uzyskać wysoką ocenę od kobiety, która ma wysokie standardy. Dlatego musisz być pewny siebie, ale bez arogancji i снобизма. I należy starać się znaleźć w mężczyźnie wszystkiego, co najlepsze. Posłuchaj, co dobre-mówi o sobie, i postaraj się, zastępując synonimami, opowiedzieć mu same pochlebne cechy.
4
Warto zagrać na wzrost jego ceny. Czyli wyobraź sobie, że pożądane dla bardzo wielu mężczyzn. Opowieści o waszych zabawach, które przeprowadzą przedstawiciele silniejszej płci, натолкнут go na myśl, że interesujące nie tylko jemu. Ale musiał się dopasować – uważaj na siebie i naprawdę przyciągać męskie spojrzenia, słowa to za mało. Jeśli zobaczy na randce, że są zazdrośni mężczyźni, będziesz mu interesujące podwójnie.
logo
Kategoria:
Widzenia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.