Jak odmówić dziewczynie na randce

Jeśli dziewczyna postanowiła przejąć inicjatywę i zaproponował ci randkę pierwsza, to odwagi jej jednoznacznie nie zajmować. Jednak, jeśli nie podzielasz jej pragnienia, to dziewczyny będą musiały odmówić.

Jak odmówić dziewczynie na randce

Instrukcja

1
Jak ci się ona podoba, ale wyprzedzając was z taką propozycją? Nie warto traktować jej inicjatywę wrogo – dziewczyna nie chciałam cię urazić, po prostu wykazała się nadmierną samodzielność i możliwe, поторопила zdarzenia, które i tak miało się zdarzyć, ale trochę później. Przyznaj się – jesteś przecież sami chcieliśmy zaprosić ją, ona po prostu zauważyłam sympatii z twojej strony i zrobiła to pierwsza. Nic złego w kobiecej inicjatywy nie.
2
Jeśli jednak dla ciebie to kwestia zasad, to maksymalnie delikatnie dać do zrozumienia dziewczynie, że jesteś bardziej liberalny konserwatywnych poglądów i uważasz, że zaproszenie powinno pochodzić wyłącznie od mężczyzny. Staraj się nie złapać kobieca duma podobnym niepowodzeniem, w przeciwnym razie w przyszłości dziewczyna zareaguje na twój wniosek gwałtownie negatywny.
3
Jeśli dziewczyna ci się nie podoba i nie chcesz mieć z nią więcej bliskiej znajomości, to odmowa może być trudniejsze, ale również pozostać w granicach przyzwoitości. Nie obrażaj dziewczynę, nie отталкивайте jej po prostu dać do zrozumienia, że chcesz zostawić swoją znajomość właśnie na tym poziomie, na którym znajduje się w danej chwili, i nic nie chcesz zmieniać. Nie trzeba robić категоричных wypowiedzi w stylu „nigdy mi się nie podobała”, lub „Jesteś dla mnie za brzydkie”. W najlepszym razie dostaniesz klapsa, w najgorszym dziewczyna powie wszystkich wspólnym znajomym jaki jesteś cham i brutal. Jeśli dziewczyna nie rozumie etycznego awarii, przejść na krzyk i tak nie warto. Powiedz jej, że w zasadzie teraz nie są gotowi do żadnych bliskich relacji z płcią przeciwną, że nie masz na to czasu lub masz poczucie niespełnionej miłości do innej dziewczynie. Żałosne wymówki i próbuje uciec naprawdę mężczyzna też nie do twarzy, więc prowadzi się tak pewnie i mówić mocnym, spokojnym tonem.
logo
Kategoria:
Widzenia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.