Jak zmniejszyć objętość twarzy

Dziś na całym świecie regularnym kształtem twarzy jest owalna, bo do niej pasuje niemal każda fryzura, akcesoria do włosów, a nawet makijaż. Aby twarz pełna wyglądało harmonijny, trzeba go wizualnie przybliżyć do za, оттенив wady.

Jak zmniejszyć objętość twarzy

Trzeba

  • – podkłady, kremy dwóch odcieniach;
  • – róż do policzków;
  • – консилеры.

Instrukcja

1
Definiując obszary wymagające korekty, zacznij od nałożenia tonalnych środków. Jeśli masz okrągłą twarz, to jego środkową część высветлите z pomocą хайлайтера, zwracając szczególną uwagę podbródka, policzków i надбровным relingów. Boczne strefy trzeba ukryć, więc tutaj należy stosować krem na ciemniejszy odcień. Dokładnie растушуйте granice stosowania środków, aby jasna część twarzy nie wyglądała maską. Róż na kości policzkowe powinny być stosowane tak, aby powstał trójkąt, lekko wydłużony do zakątków jamy ustnej. Pamiętaj, że makijaż musi wyglądać naturalnie, więc nie bierz od razu wiele tekstury, najlepiej dodawać stopniowo, aż do uzyskania pożądanego rezultatu.
2
Jeśli twoim problemem są pulchne policzki, to ciemne regulacją затонируйте tylko boczne części żuchwy. Róż do policzków w tym przypadku zastosować w formie prostokąta, cieniowania w kierunku do skroni. W ten sposób można уравновесите strefy twarzy i zrobisz nacisk na oczach i brwiach, które trzeba umieścić makijaż pięknie.
3
Wizualnie wyciągnąć całość można również za pomocą fryzury i akcesoria. Na przykład, круглолицым dziewczyny zaleca się oczyścić włosy w koński ogon lub kok albo nosić fryzurę kareta, która będzie zamykać obszar policzków. Doświadczony mistrz w salonie pomoże ci dobrać odpowiednią fryzurę, kolor włosów i fryzurę. Kolczyki wybierz zakrzywione kształty lub w postaci zawieszeń. Koraliki i łańcuszki również muszą być bardzo długie, a okulary – prostokątne lub owalne.
4
Zmniejszyć ilość twarzy i przy pomocy operacji plastycznej. Zazwyczaj chirurdzy korzystają z liposukcji, w trakcie której usuwa tłuszcz z strefy policzków, więc osoba staje się już.
Porada
Staraj się nie używać do korekcji owalu twarzy tylko jeden róż do policzków, bo zadane bez pudru, są szybko kasowane, przyciągając na zero wszystkie swoje wysiłki. Zawsze miej w torebce консилеры dwóch odcieni, aby poprawić makijaż w ciągu dnia.

logo
Kategoria:
Makijaż

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.