Jak zmniejszyć кадастровую cena

Kataster ocena nieruchomości z uwzględnieniem wielu parametrów. Zmiana jednego z nich niezmiennie pociąga za sobą wzrost i spadek wartości katastralnej. Dlatego przeliczenie odbywa się corocznie do podawania informacji w urzędzie skarbowym do naliczenia podatku.

Jak zmniejszyć кадастровую cena

Trzeba

  • – dokumenty techniczne nieruchomości.

Instrukcja

1
Кадастровую cena gruntów liczy Federalny Urząd jedno rachunkowości ziemi, katastru i kartografii. Przy obliczaniu uwzględnia się kategoria terenu i rodzaj dozwolonego użytku, regionalne ceny rynkowe na działki, powierzchnia, współczynnik korzyści z użycia, rozwój infrastruktury regionu.
2
Jeśli zmienisz rodzaj dozwolonego użytkowania gruntów, odpowiednio zmieni się współczynnik korzyści, co nieodmiennie prowadzi do zwiększenia lub zmniejszenia wartości katastralnej. Do spadku wartości katastralnej powoduje spadek cen rynkowych, co zdarza się często, upadek działalności przemysłowej regionu, który prowadzi do utraty miejsc pracy i nieuchronnie prowadzi do spadku cen nieruchomości.
3
Samodzielnie zmniejszyć кадастровую cena działki nie można, chyba, że się żadna межевание i sprzedać połowę ziemi, co doprowadzi do zmniejszenia powierzchni działki i do zmniejszenia wartości katastralnej.
4
Cena mieszkalnych, lokalu mieszkalnego, budowli, budynków, budowli, prowadzi WIT na podstawie dokumentów technicznych, z uwzględnieniem wartości rynkowej, stopnia zużycia, rozwoju infrastruktury wsi. Nieruchomości są coraz tańsze przy dużym odsetku zużycia, przy spadku cen na rynku nieruchomości, przy spadku produkcji przemysłowej i rozwoju regionalnego w całości.
5
Jeżeli przeliczenie wartości katastralnej działek odbywa się tylko w przypadku zmiany głównych wskaźników kształtujących кадастровую cena, to przeliczenie kosztów budynków, budynków, budowli musi być prowadzone systematycznie. Zwiększa techniczny procent zużycia – zmniejsza wieczysta cena.
6
Uzyskać zaświadczenie o katastralnej działki można w dowolnym momencie, kontaktując się z ФУЗКК. Zaświadczenia o obszarze katastralnym kosztów budynków, budowli podaje WIT.
logo
Kategoria:
Działki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.