Jak zmienić przeznaczenie pomieszczenia

W świadectwie o państwowej rejestracji prawa własności jest pełny opis pomieszczenia i widok jego zastosowań. W razie potrzeby można zmienić przypisanie każdego pomieszczenia, w tym celu należy zebrać dokumenty, uzyskać wszystkie uzgodnienia i odnowić techniczne i кадастровые dokumenty.

Jak zmienić przeznaczenie pomieszczenia

Trzeba

  • – pakiet dokumentów;
  • – uchwała wydziału architektury i administracji;
  • – nowe кадастровые i dokumentów technicznych;
  • – oświadczenie w ФУГРЦ.

Instrukcja

1
W celu zmiany przeznaczenia pomieszczenia konieczna:- akt własności lub umowa najmu, poświadczonym przez notariusza;- dokumentów prawnych na działkę;- dokument założycielski i statut organizacji;- wyciąg z REGON;- świadectwo ewidencji podatkowej;- zaświadczenie o niezaleganiu w komunalnym płatności czynszu;- wyciąg z katastralny paszport i kopia katastralny planu, paszport techniczny;- zaświadczenie o obszarze katastralnym kosztów obiektu;- legenda pomieszczenia, rzuty budynku.
2
Z otrzymanymi dokumentami zwrócić się do wydziału architektury i urbanistyki. W oświadczeniu należy podać, jaki cel chcesz uzyskać. Dokumenty rozpatrzą i wydadzą ci akt zgody, który trzeba podpisać we wszystkich tych instancjach.
3
Konieczna uzyskać dobro lokalnej administracji, SES, użyteczności publicznej, organizacji dostarczających gaz, światło i ciepło, powiatu ochrony przeciwpożarowej. Jeśli lokal znajduje się w dzierżawie, wymagana jest zgoda i notarialną zgodę właściciela.
4
Ostateczny werdykt wyda okręgowa komisja перепрофилированию i główny architekt miasta. Jeśli zmiana przeznaczenia nie jest sprzeczne z prawem, środków ochrony przeciwpożarowej i epidemiologicznej bezpieczeństwa, nie doprowadzi do innych niepożądanych skutków dla otoczenia, po wyniosą pozytywne rozwiązanie.
5
Do ostatecznej zmiany trzeba będzie wprowadzić zmiany w rejestrze państwowym. Do tego trzeba zwracając się w WIT, wezwać technika dla inspekcji, na podstawie którego zmienią techniczne i кадастровые dokumenty.
6
Uzyskaj niezbędne wyciągi i zwrócić się z wnioskiem do ФУГРЦ. Na podstawie zmienionych dokumentów w rejestrze wprowadzą zmiany.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.