Jak zmienić dzwonek na Skype

Skype to popularny program do obsługi wiadomości błyskawicznych. Ale główną jej zaletą jest możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń między komputerami, a także możliwość tworzenia wideokonferencji z 10 użytkowników jednocześnie.

Jak zmienić dzwonek na Skype

Instrukcja

1
Standardowy dzwonek przychodzącego połączenia w „skype” po długim korzystania z nudzi, i pojawia się pragnienie, aby ją zmienić. Melodia powinna być formatu .wav, ponieważ inne oprogramowanie skype nie wykrywa. Do tworzenia dzwonków w takim formacie można skorzystać z конверторами, na przykład, FormatFactory—jest on całkowicie darmowy i pozwala na konwersję wielu formatów z dodatkowym ustawieniem parametrów konwersji. Weź plik źródłowy w każdym znanym formacie, włóż do programu, konwertuj i melodia gotowa.
2
Tak więc, aby zmienić dzwonek przychodzącego połączenia, wykonaj następujące czynności: zaloguj się do skype ’ a i wybierz w górnym menu pozycję „Narzędzia”, następnie opcję „Ustawienia”.
3
Następnie kliknij kartę Ogólne, a następnie wybierz element menu „Dźwięki”.
4
W liście „Wybierz dźwięki dla zdarzeń” wybierz opcję „melodia”, a następnie „Wybierz plik dźwiękowy”. Tutaj można przejrzeć zaprogramowane pliki dźwiękowe skype (standardowa „Melodia Skype (Nowoczesny)”), a także ich odsłuchać, klikając na zielone kółeczko z ikoną play, albo w ogóle wyłączyć dźwięki;
5
Aby pobrać nowe pliki muzyczne w formacie .wav, kliknij w przycisk „Pobierz pliki audio”, i za pomocą eksploratora wprowadź ścieżkę do melodii. Po załadowaniu pojawi się ona na liście „Moje dźwięki”. Wybierz ją i kliknij przycisk „Zapisz”.
6
Jeśli coś zrobiłem źle, kliknij przycisk „Przywróć ustawienia domyślne”. Melodia zmienia się na standardowy, inne ustawienia skype nie zmienią. Dzwonki na „skype” można znaleźć w internecie. Procedura zmienić dźwięk nie jest bardzo ciężka i wymaga od was maksymalnie 5-10 minut czasu. Ale jak miło będzie usłyszeć swoją ulubioną melodię, przy połączeniu przychodzącym!
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.