Jak złożyć życzenia na ślub

Uroczystość ślubną – jeden z najważniejszych i najbardziej pamiętnych w życiu młodej rodziny momentów. Ważne jest, aby zrobić to święto jest naprawdę zabawny, szczęśliwy i radosny, aby pan młody z panną młodą, ich krewni i znajomi mogli jeszcze długo cieszyć i wspominać go. I to nie w ilości prezentów lub pieniędzy, a w samych słowach, życzeniach, które młodzi usłyszą w ten dzień od bliskich. Zgadzam się, czytać wiersze z życzeniami i dać standardowy kopertę – przeżytek, teraz do rzeczy gratulacje dla młodych trzeba podchodzić z fikcją i kreatywności.

Jak złożyć życzenia na ślub

Instrukcja

1
„Ślub śpiewała i tańczyli…”. Jeśli ktoś z twoich znajomych wie, jak grać na gitarze (bajanie, skrzypcach) lub dobrze śpiewa – wykorzystaj to w pełni. Пересочините jedną z ulubionych parę piosenek lub najbardziej popularne, jaką wszyscy wiedzą, w шуточную historię ich miłości. Im więcej zabawy obrotów i zabawnych rymów używasz, tym więcej radości przyniesie. Choć poważna piosenka растрогает młodych. Jeden z zawsze popularnych gatunków – wesołe przyśpiewki (można nawet нескладушки) w stylu „złych rad”.
2
„Zdejmij, zdejmij mnie fotograf…”. Czasami na weselach nowożeńcom dają album, w którym znajdują się zdjęcia wszystkich gości, a obok – życzenia, miłe słowa i rady. Zazwyczaj takie albumy są przechowywane przez wiele lat i nie raz poprawiane. Jeśli robisz film, staram się uciec od banalności, gdy pod piękną muzykę przeplatają się zdjęcia, gdzie para idzie-całuje-zjada lody. Jeśli już robisz historię miłości, to, na przykład, udawaj, jak starali się do siebie, i że musieli pokonać na tej drodze. W programie Adobe Photoshop można z łatwością „ubrać” bohaterów, dodać ciekawe krajobrazy i przeszkody, które są w finale pokonują. I wygląda na łatwe i przyjemne.
3
„Co ci dać, człowiek, mój drogi…”. Jeśli wcześniej było uzgadnialiśmy, że lepiej dać pieniądze, i tu bądź wyobraźni. Podaruj cegły z свернутыми i włożonych w nim banknotów – „pierwszy wkład w przyszły dom”, zrób z banknotów „koc” i nestle im pana młodego z panną młodą, „money tree”, nawiasem mówiąc, też się spodoba. Jest i taka opcja: z powietrza piłkę (z helem, aby wystartował) i przywiązać twój podarunek. Piłka zapakować w pudełko. I niech młodzi ją otworzą natychmiast na uroczystości. Koralik, naturalnie, poszybuje w górę, a nowożeńcom wręcza humorystyczne łuk i strzały – niech starają się wbić piłkę i dostać nagrodę.
4
„Bajka w goście do nas przyszła…”. Tutaj nowożeńców powitają znane postacie bajkowe. Na przykład, Czeburaszek daje kilogram pomarańczy – aby oni się tam znaleźli i dziecko, Baba-jaga – miotłę, aby выметать z domu wszystkie kłótnie, a Carlson – płonące gwiazdy z nieba (sztuczne ognie).
Porada
Jak byś nie postanowił pogratulować młodych, wiedzcie, że nadal cię kochają i nadal widzieć na urodzinach swojej rodziny. A więc baw się dobrze, bierz udział we wszystkich konkursach i nie wahaj się mówić młodej parze dobre i dobre życzenia.

logo
Kategoria:
Wesela

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.