Jak skończyć ślub

Suknia ślubna zabawa na przestrzeni uroczystości nie przebije czas trwania i wielkości, z żadnym innym posiłkiem. Zbierają się wszyscy krewni, które długo się nie widzieliśmy, zapoznają się z nową rodzinką. Przyjaciele i przyjaciółki nowożeńców starają się pokazać i wykazać swoje najlepsze stroje. Ale i zabawa musi się kiedyś kończyć, ważne jest, aby prawidłowo obliczyć tym momencie.

Jak skończyć ślub

Trzeba

  • – szampan;
  • – bukiet panny młodej;
  • – balony;
  • – fajerwerki.

Instrukcja

1
Niektórzy goście zaczynają się rozchodzić do domów już po 2-3 godzinach świętowania. Podziękuj im za obecność i prezenty. Nie przegap ze swego uwagi nikogo. Godnie spędzić najbardziej trwałych gości – trudne zadanie, bardzo ważne jest, aby być na wysokości i tutaj.
2
Starsze pokolenie zaczyna przechodzić na emeryturę z szeregów okazji dużo wcześniej młodzieży. A po kilku godzinach alkoholowych libacji i pyszne jedzenie na prośbę toastmasters przestaje odpowiadać średnie pokolenie. Około po upływie sześciu godzin, warto pomyśleć o dobrym zakończeniu bankietu, póki jeszcze są osoby, które potrafią ocenić swoje słowa.
3
Pomyśl o wyjeździe nowożeńców – na pewno są stanęły w ten dzień bardzo wcześnie, zdenerwowani i przygotowuje się do ważnego wydarzenia, więc zmęczeni i marzą o wakacjach. Wybierz odpowiedni moment, jakąś przerwę i zastój w festyn, aby wysłać młodych do domu. Jeśli nowożeńcy wyjeżdżają w podróż i opuszczają gości wcześnie, wyjaśnij, że impreza trwa.
4
Zadeklaruj ostatni toast, w obecności pary młodej. Niech powiedzą słowa podziękowania krewnym i znajomym, którzy przyszli i wspierali ich w tak ważnym momencie życia. Koniecznie zaprosić wszystkich na drugi dzień wesela, jeśli go zorganizować. Najlepiej podejść do każdego gościa i powiedzieć kilka słów wdzięczności – ten szczegół zapamiętany na długo i z pewnością zrobi duże wrażenie.
5
W odpowiedzi bliscy ludzie chcą młodym szczęścia i długich lat życia, dobrego samopoczucia i zdrowych dzieci. Dają sensowne i humorystyczne porady w zakresie nocy poślubnej.
6
W te chwili panna młoda może rzucić swój bukiet koleżankom, aby ustalić, kto następna wyjdzie za mąż. Zamiast maszyny do wyjazdu młodych można wynająć bryczkę lub sanie, jeśli czas zimowy. Podczas przewodów puścić w niebo balony, co zdobiły sobie salę. Zapalić zimne ognie i uruchom fajerwerki.
7
Po powrocie na salę, pozostałe goście mogą kontynuować obchody – biesiady, tańce i zabawy z mistrzem ceremonii. Jeżeli termin najmu pomieszczenia dobiegł końca, a goście chcą kontynuować bankietu, można zebrać ocalałe prowiant i picie i przenieść się do mieszkania rodziców lub na naturę.
logo
Kategoria:
Wesela

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.