Jak złożyć list przewozowy

List przewozowy na zwrot oznacza dokument, który sporządzany jest w przypadku wykrycia wady lub niezgodności zakupionego towaru zgodnie z normami jakości dla jego dalszego udostępniania.

Jak złożyć list przewozowy

Instrukcja

1
Napisz na górze dokumentu „Faktura”. Następnie umieścić numer tej faktury. W tym samym wierszu wprowadź datę sporządzenia dokumentu.
2
Wpisz poniżej „Dostawca”. Naprzeciwko zaznacz, jaka firma jest dostawcą. Należy przy tym zwrócić uwagę na to, że w tym polu należy wymienić następujące informacje na temat контрагенте: jego pełna nazwa, adres z indeksu, numer telefonu, numer NIP i PPC, kim jest zarejestrowana organizacja ta, konto osobiste, konta bankowego, nazwa banku i jego położenie, BIC banku, a także inne informacje (w razie potrzeby).
3
Wprowadź dane o грузоотправителе. Napisz „Nadawca”. Następnie należy umieścić następujące informacje na temat tej firmy: jej pełne imię i nazwisko, adres do korespondencji (jeżeli prawny i faktyczny adres przedsiębiorstwa różnią się między sobą, wprowadź 2 adresy), numeru NIP i PPC, konto osobiste, konta bankowego i nazwa banku, adres banku i go BIC, telefon, faks i inne rekwizyty.
4
Wypełnij niezbędne informacje o плательщике. Aby to zrobić wpisz słowo „Płatnik”, a następnie zaznacz nazwę organizacji, adres, jej NIP, PPC, rachunek bankowy, BIK, корреспондентский konta i nazwa banku płatnika, telefon.
5
Wprowadź dane odbiorcy. Także napisz z nowej linii „Odbiorca”. Dalej zaznacz nazwę firmy, adres, NIP, PPC, rachunek bankowy, корреспондентский konto BIK i nazwa samego banku, a także zanotować pracy komórkowe firmy.
6
Napisz, co jest podstawą do zwrotu towaru. Tutaj wprowadź żądany dokument (np. umowa) i od jakiej daty dokument ten został sporządzony.
7
Opisz sam towar, który chcesz zwrócić z pomocą tej liście przewozowym. Wprowadź jego nazwę, ilość i cenę. Poniżej i zapisz w pełni ostateczną sumę na towary zgodnie z ich ilością.
8
Umieścić podpisy tych osób, które są liderami wymienionych firm (odbiorcy i nadawcy). Następnie należy umieścić druku i określić datę.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *