Jak złożyć cv na wszystkich stronach

Dobrze pozostawiona cv na dużej ilości stron internetowych w poszukiwaniu pracy znacznie zwiększa szanse kandydata znaleźć miejsce swoich marzeń. Część pracodawców wolą sami przeglądać profile kandydatów, zamiast umieszczać oferty pracy.

Jak złożyć cv na wszystkich stronach

Trzeba

  • – dostęp do internetu
  • – cv

Instrukcja

1
Sporządź zwięzłe cv, z podaniem wszystkich niezbędnych kontaktów, opisem doświadczenia i wykształcenia, umiejętności zawodowych i innych przydatnych danych. Podawaj naprawdę ważne informacje.
2
W pierwszej kolejności należy umieścić cv na stronach internetowych, znajdujących się na pierwszych 3-5 strony w wynikach wyszukiwarek. Jest to najbardziej odwiedzanych i popularnych witryn internetowych. Strony z małą ilością odwiedzin też mogą okazać się przydatne, ponieważ często takie zasoby należą do pracowników agencji. Prawie cały rynek pracy obejmował zaledwie kilku miejsc pracy. Prowadzą takie największe zasoby, jak SuperJob.ru i HeadHunter.ru dalej idą Работа.ги, Job.ru, Zarplata.ru, Rabota.mail.ru, Rosrabota.ru. Jeśli jesteś studentem lub początkujący specjalista, należy umieścić informacje o sobie i na miejscu Career.ru, który został stworzony specjalnie dla pracowników bez doświadczenia w pracy. Wpisz w wyszukiwarce frazę składającą się z wyrazów „praca” lub „praca Warszawa” i nazwę miasta, na przykład, „praca Warszawa”. Tak dostaniesz listę stron internetowych, które obejmują twój region.
3
W internecie istnieją zasoby, w których państwu oferują umieścić swoje cv na głównych stronach w poszukiwaniu pracy. Płacąc za usługi, można pozbyć trzeba tracić czasu na samodzielne umieszczenie cv. Usługi obejmują zazwyczaj rejestrację konta na swoje nazwisko, zakwaterowanie cv instytucja abonamentu na interesujące cię oferty pracy. Zarządzać swoim formularzem będziesz sami, otrzymując login i hasło z konta osobistego. Od was wymagane jest podanie danych cv, pożądanego stanowiska, poziom płac, lista (lub liczby) stron internetowych dla noclegów itp. Ale uważaj, upewnij się, że zasób jest godny zaufania.
Należy zwrócić uwagę
Podczas korzystania z niektórych zasobów, takich jak rabota.yandex.ru pracodawca, wpisując w wyszukiwarce stanowisko, zobaczy wyniki wyszukiwania cv od razu z kilku stron internetowych na temat pracy.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.