Jak zdobyć dziewczynę swoich marzeń

Dążąc do pięknej damy, rycerze walczyli w turniejach, śpiewali serenady, pisali wiersze, dokonywali wielkich czynów. Czasy i obyczaje się zmieniły, i aby zdobyć dziewczynę swoich marzeń, u współczesnych mężczyzn ma nieograniczone możliwości. Ale ogólne zasady pozostały niezmienione.

Jak zdobyć dziewczynę swoich marzeń

Instrukcja

1
W procesie uroku dziewczyny bardzo ważne jest, aby prawidłowo i dobrze się prezentować, zainteresować ją sobą. Jakby banalnie to nie brzmiało, schludne ubranie, czyste buty, zadbane włosy i paznokcie, lekki zapach perfum i szczery uśmiech – to niezbędne warunki. Oprócz nienagannego wyglądu dziewczynę można trafić do dobrych manier i erudycją. Ale najważniejsze jest to, że trzeba mieć do podboju dziewczyny marzeń – pewność siebie.
2
Należy zachować wytrwałość w ухаживаниях. Dziewczyny cenią w mężczyznach zaangażowanie i uczciwość zamiarów.
3
Bądź odważny i nie skąpić na komplementy ukochanej dziewczynie. Aby udowodnić jej nie tylko słowami, ale i czynami, że jest wyjątkowa, jedyna i niepowtarzalna.
4
Pokaż dziewczynie swoją oryginalność, bądź oryginalny, zaskocz ją nieoczekiwanych niespodzianek. Bukiet kwiatów dostarczony do domu lub do pracy, uznanie w delikatnych uczuciach na billboardzie, randka w planetarium – wszystko zależy od twojej wyobraźni. Wskazane jest, aby nie powtarzać i za każdym razem wymyślać dla swojej damy serca coś nowego.
5
Dziewczyny lubią mężczyzn hojnych, więc daje prezenty. O zniżkach na brak możliwości finansowych mowy być nie może: dla dziewczyny swoich marzeń trzeba być przygotowanym na koszty.
6
Bądź szczery i uczciwy, osiągnięcia postawionego celu. Nie warto koloryzować rzeczywistości, bądź sobą, ale na razie nie bądźcie na nie najbardziej najlepszych cech swojego charakteru.
7
Pamiętaj: poczucie humoru i optymizm – najlepsze satelity zdobywca kobiecych serc. Mężczyzna, zmuszającym kobietę się śmiać, ma duże szanse na wzajemność.
8
Przemyśleć swoje działania, kontrolować sytuację i dostosowywać swoje plany w zależności od zachowania panie, które zamierzają zdobyć.
9
Szanuj pragnienia ukochanej dziewczyny, ale nie idź w jej powodu w każdym przypadku: może cię za подкаблучника. Kiedy mężczyzna odgrywa w związku rolę, kobieta może być blisko z nim słabego i bezbronnego. Dziewczyna marzeń musi być pewna, że za tobą będzie, jak za kamiennym murem, wtedy ona oceni ciebie docenione i, prawdopodobnie, odwzajemnić się.
logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.