Jak zdobyć byłą dziewczynę

Czasami banalna przysłowie „kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada, porażka – płaczem” okazuje się bardzo gorzką prawdą. Najpierw wydawało się, że łatwo jest żyć bez niej, że tak będzie lepiej, ale z biegiem czasu, wiesz – wiele gotowi oddać za to, aby ją odzyskać. To tylko oddawać nie trzeba. Co robić? Nie popełniać błędów! Możliwe, zastosował się do tych wskazówek, można i nie będzie można jej przywrócić natychmiast, ale w każdym razie, nie wyrzuci z siebie głupka i nie zrazić na zawsze.

Jeśli nie możesz milczeć, pisz maile i nie wysyłaj ich

Trzeba

  • Czas i cierpliwość

Instrukcja

1
Wyjdź, aby powrócić.

Odwrót w stronę. Daj jej „oddychać”. Wydaje ci się, że jeśli nie przypominać o sobie, to szybko cię zapomni, ale to nie tak. Jeśli twój związek trwał dłużej niż kilka dni, uwierzcie mi, nie powinny były pozostać w pamięci piękne chwile spędzone razem z wami, ale te wspomnienia przyjdą tylko wtedy, kiedy możesz przestać drażnić jej „tu i teraz”. Żadnych podbojów! Nie stać się myśliwym, bo nikt nie chce być ofiarą.
Należy unikać w ogóle żadnych kontaktów. Ani SMS, ani komentarzy na blogach, ani rozmów, ani rozmowy ze znajomymi o niej. Jeśli twoje zderzenie jest nieuniknione – razem uczysz się lub pracujesz – bądź tak uprzejmy, utrzymują i są poprawne. Nie wychodzić poza przyjaznego formalnej komunikacji.

2
Zapoznaj się w sobie.

Dać czas na emocje trochę „ostygnie” i zastanów się, dlaczego chcesz ją odzyskać? Może być, tylko dlatego, że jesteś zły na nią, bo nikt wcześniej nie opuścił? Lub uszkodziła twoja duma? Czy boisz się zostać sama? Może po prostu przyzwyczajenie? We wszystkich tych przypadkach będzie lepiej dla wszystkich, jeśli twoja była i pozostanie byłej. Jeśli czujesz, że tracisz jedynego bliskiego i rodzinnego człowieka, uzbroić się w cierpliwość i powoli postępować. Musisz wszystko się uda.

3
Weź „prywatny czas”

Nie замыкайтесь w sobie, nie oczekujcie od niej wieści, „zwolnij” sytuację na jakiś czas. Spotkaj się z przyjaciółmi, pójść do teatru, do kina, na dobry klub, na wycieczkę lub w goście. Zrób coś pozytywnego dla siebie. W żadnym wypadku nie pijcie za dużo. Po pierwsze, możesz stracić kontrolę nad sobą i zacząć dzwonić, a nie ma nic gorszego od takich pijanych połączeń. Po drugie, kobiety lubią alkoholików tylko wtedy, gdy są one Bruce Willis czy Mickey Rourke.

4
Nie starajcie się usilnie i nie dawać powodów do zazdrości.

Tak, to się zdarza bardzo często – kobieta kończy związek jest wtedy, gdy na horyzoncie pojawi się ktoś godny uwagi więcej niż ty. Myślisz że tego samego nie można powiedzieć o mężczyzn? Nie wtrącajcie się w ich „конфетно-букетный” czas, poczekać, aż pierwsze wrażenia „fajne”, i zacznie popełniać błędy. Możemy ich wszystkich nieświadomie popełniamy, gdy przyzwyczaić do siebie. Idealnych ludzi nie ma. Być może właśnie wtedy twoja była i zacznie wspominać was, jako idealnego partnera. Jeśli to zrobisz w tym momencie na scenę zazdrości, stracisz to zaleta.
Nie unikaj kobiet, ale i nie dawać powodów do zazdrości. Twoim zadaniem jest dać do zrozumienia, że kobiety są tobą zainteresowani, ale nie tak po prostu wchodzi się w związek. W przeciwnym razie, albo twoja była wyniesie o ciebie bezstronnie opinię, jako o człowieku, zbyt szybko забывшем jej, a więc niewłaściwe i nie na tyle ценившим i любившем jej. Albo będzie chciał cię odzyskać. Ale nie cieszcie się, to będzie „strzał kontrolny”, tylko po to, aby upewnić się, że jest to możliwe. Po tym, jak w stosunkach zostanie postawiona ostateczna kropka.

5
Analizuj „to”.

Znajdź powód, dla którego ona cię zostawiła. Być może jest to coś, o czym wiesz – problemy z alkoholem? Nieuzasadnione zazdrość? Jesteś zbyt mało czasu spędzali z nią, пропадая w pracy, z przyjaciółmi, zwracając go swojemu hobby? Czy jesteś gotowy, aby zmienić to dla niej? Czy jesteś gotowy, aby szukać profesjonalnej pomocy, w przypadku uzależnień? Jeśli tak, to rób to. Jeśli nie, to potrzebujesz nie twoja dziewczyna, a co innego.
Jeśli nie rozumiesz, dlaczego ona od ciebie odeszła, usiądź i zacznij sobie przypominać wszystko, co ona ci mówiła w ferworze kłótni, na co skarżyła się. Jesteś oddalone wcześniej od jej słów, teraz nadszedł czas, aby słuchać. Zrób listę problemów w relacji i sposobów ich rozwiązania. Teraz jesteś gotowy do rozmowy.

6
Poczekaj na skrzydłach.

Daj jej zrobić pierwszy krok. Bądź łatwo dostępne, ale nie bądźcie nadmiernej inicjatywy. Jak tylko poczujesz lekki ukłon w kontakt, idź na spotkanie. Teraz jest czas, aby powiedzieć jej o tym, jak przykro, przeprosić za to, że wcześniej nie czekaliśmy na nią i raniąc jej uczuć. Powiedzieć, że jesteś gotowy pracować nad sobą relacji. Być może powie ci coś, co cię boli, wydaje się niesprawiedliwe. Staraj się nie ulegać emocjom. Pamiętaj, że jej zaufanie trzeba jeszcze tylko do odzyskania. Nie rób wymówek i nie broń się. Powiedz, że się zgadzasz z tym, co „stare” stosunki skończyły, ale chcesz, aby omówić z nią, jak zbudować „nowe”.

Należy zwrócić uwagę
Nie szukaj porad na stronach internetowych i forach na пикапу. Ludzie, którzy nim mogą budować trwałe relacje z wieloma dziewczynami, źli doradcy w tym, jak odzyskać jedną jedyną.

logo
Kategoria:
Flirt

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.